TCO2 LIVE

Täielik teenustepakett

IVECO TCO2 LIVE on rohkem, kui lihtsalt kommertspakkumine, see on meie lubadus: me oleme kliendi poolel, et pidevalt minimeerida TCO (sõiduki omamise kogukulusid) kulusid. IVECO on loonud kõige täiuslikumad paketid, et hoida Sõiduki Omamise Kogukulud võimalikult madalal ning see on esimest korda pakkumisel täieliku kütusekonsultatsioon teenuste paketiga.

UPTIME GARANTII

Et pakkuda toote usaldusväärsus ja Teeninduste Võrgustiku täiuslikkus, siis selleks on IVECO loonud täiesti uus UPTIME GARANTII valemi. UPTIME GARANTIIGA on juhtumid, kus teie UUE STRALISEGA midagi tehnilistel põhjustel juhtub, tagatud auto parandus 24 tunniga hetkest, mil see jõuab IVECO VEOKITEENINDUSSE (aja fikseerib IVECO KLIENDITEENINDUS).
Kui see ei peaks olema võimalik, siis pakub IVECO oma klientidele:
• saadavuse korral asendusautot,
• igapäevast kompensatsiooni iga 24 teelt eemal oldud tunni eest (kuni 4 päeva).
UPTIME GARANTII on standardis STRALIS NP mudeliga ning integreeritud elementidepaketis ELEMENTS 3XL / 2XL lepingutega kuni 5 aastaks.TCO2 NÕUSTAMINE

IVECO on igati parim "kütusekonsultant" - täiskohaga partner, et tagada transpordi efektiivsus ja jätkusuutlikkus. Meie kogemused kõige efektiivsemate kütusesäästu lahendust tehnikates põhinevad aastatepikkusel andmetekogumise ja -töötlemisel.
IVECO pakub nüüd unikaalset teadmistepagasit kui teenust, pakkudes seda pühendunud meeskondadega ja kütuseekspertidega igal turul. Eksperdid vaatavad ja analüüsivad pidevalt pargi KPI-sid, et pakkuda just teile sobivaid lahendusi ja plaane.
Üks aasta TCO2 NÕUSTAMIST sisaldub juba STRALIS NP mudeli pakkumises.

TCO2 SÕIT

Head juhid saavutavad parimad kütusesäästu tulemused koostöös parima tehnoloogiaga: sellepärast pakub IVECO spetsiaalset juhtide treeningprogrammi, et juhtide taset veelgi tõsta.Me õpetame, kuidas vähendada kütusekulu ning tõsta sõiduki kestvust ja maksimeerida teeohutust. Kursused võib muuta sobivaks vastavalt teie nõudmistele ning neid võib korraldada IVECO keskustes.
• teadmised sõidukist, selle lisadest ja funktsioonidest,
• ja sõiduõpetused kogenud ja professionaalsete õpetajatega.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt