MADALAIM TCO + MADALAIM CO2 = TCO2 TŠEMPION

Kuni -7% madalam TCO võrreldes diisliga

TCO TŠEMPION IGAKS ÜLESANDEKS

STRALIS NP teeb revolutsiooni transpordimaailmas: esimes korda on alternatiikütusega sõiduk, mis pakub võimalusi parandada nii jätkusuutlikkust, kui investeeringu tootlust - seda kuni -7% madalamate veoki Omamise Kogukuldega võrreldes diiselmootoritega. See on sellepärast nii, et STRALIS NP kasutab kuni 15% vähem kütust ja kuna naturaalne gaas on tunduvalt odavam, kui diisel. Seda enamus Euroopa riikides.
Säästlikkust saab veelgi suurendada koos IVECO eksklusiivsete kütusesäästu konsultatsiooniteenustega. TCO2 Live-pakett, mis põhineb aastatepikkusel kogemusel naturaalse gaasi ja energia majandamisel, on täiskomplektne pakett kulude vähendamiseks. Selles sisalduvad:
• TCO2 NÕUSTAMINE (kütusesäästu nõustamine)
• TCO2 SÕITMINE (ökonoomsusele rõhuvad sõidutunnid)
• ja eksklusiivne UPTIME GARANTII.

CO2 TŠEMPION IGAKS ÜLESANDEKS

STRALIS NP-s on ökonoomsus ja ökoloogia käsikäes. Naturaalne gaas on kõige edukam alternatiivne kütus alates sellest, kui diisel võitis lahingu bensiiniga. See ei ole lahendus, mille kallal me alles töötame; see on juba kasutuses: ennast tõestanud tehnoloogia, tutvustatud IVECO poolt aastal 1996 ja selle efektiivsust on tõestanud kümned tuhanded bussid ja gaasil töötavad IVECO veokid teedel üle terve Euroopa.
STRALIS NP on esimene gaasil töötav veok, mis pakub kõrgetasemelist jõudlust, kütuseautonoomiat, sõidumugavust ja pikka eluiga rahvusvaheliste pikamaavedude standardite järgi, pakkudes sellega transpordiprofessionaalidele topeltvõimalusi:
• hoides madalal saastatuse ning samuti müra ja välismõjud
• vähendades CO2 koguseid ja keskkonnale jäetavat jalajälge. Meie veok vähendab CO2 emissioone kuni 95% võrra kokkusurutud või vedela biometaaniga.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt