MADALAIM TCO + MADALAIM CO2 = TCO2 TŠEMPION

Uus STRALIS XP: kuni -5,6% TCO, kuni -11% CO2

TCO TŠEMPION IGAKS ÜLESANDEKS

Uue Stralise puhul on võetud vaatluse alla kõik kulud, millest moodustub TCO ja säästlikkus - alates auto väärtusest ja kütusekulust kuni hoolduse ja uptime garantiini. Oleme töötanud järgmiste aspektide kallal:
efektiivsus - tõstsime säästlikkust arvestades täidetavaid ülesandeid (näiteks SMART EGR lisa),
ennetav sõidumaneer - HI-CRUISE süsteemi abil,
veeretakistuse vähendamine - kahandatav eco-rehvide abil,
ja energia optimeerimine - kõikide muude lisade abil.
Raskeveokitel moodustab ainuüksi kütus 35-40% auto omamise kogukulust: seega on kriitilise tähtsusega vähendada eeliste saamiseks auto kütusekulu.
UUS STRALIS tähistab kahekohalise numbri võitu kütusesäästlikkuses võrreldes varasema mudeliga ning uute tehnoloogiate, lisade ja teenuste abil oleme veelgi auto omamise kogukulu vähendanud. UUES STRALIS XP kütusesääst on tõusnud kuni 11% - mis omakorda tähendab 5,6% väiksemat auto omamise kogukulusid. 

CO2 TŠEMPION IGAKS ÜLESANDEKS

UUES STRALISES on ökonoomsus ja ökoloogilisus käsikäes: see on IVECO toodete võidu valem.
IVECO eksklusiivne HI-SCR järeltöötluse süsteem on kergem, väiksem, tõhusam ja lihtsam hooldada kui ükski teine Euro 6 lahendus. See tähendab nii emissioonide vähendamist aga ka kulude vähendamist.
UUS STRALIS kasutab tehnoloogia ja inimtöö ideaalset kooslust, et vähendada kütusekulu. Meie SÕIDUSTIILI HINNANGU SÜSTEEM on mahukas infoallikas sõidustiili ja -käitumise kohta ning annab hindamatut tagasisidet kütusekulu ja CO2 näitajate vähendamiseks. Oma ala parimad, kes on keskkonnale pühendunud, hindavad UUE STRALIS Xp puhul seda, et täna SÕIDUSTIILI HINDAMISE süsteemile annab see oma panuse keskkonna säilitamiseks ja transpordisektori madalama jälje ökosüsteemile jätmisega.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt