Stralise kabiin on mugav, ergonoomiline ja turvaline töökeskkond mis tahes sõidutingimustes. See on ideaalne keskkond ringi liikumiseks ja puhkamiseks, asjade paigutamiseks ja koduse õhkkonna loomiseks.

Kõik sõiduki juhtnupud on hästi nähtavad ja juhi käeulatuses. Need võimaldavad sõidukit kogu aeg turvaliselt juhtida ja tagavad maksimaalse sõidumugavuse.

Neid omadusi rõhutavad:

  • keskel asuva multifunktsionaalse näidikuga armatuurlaud ja lisavarustusse kuuluv integreeritud satelliitnavigatsioonisüsteem;
  • Iveco värvilise näidiku nupud roolil, sh sõidumenüüd (nt mootoriõli tase, õhusurve tase, AdBlue lisandi tase, ökonäidik) ja dialoogimenüüd (nt heli, sõiduandmed, diagnostika ja hooldus); parempoolsel konsoolil on juhtnupud dekompressiooniga mootoripiduri (ITB) ja ZFi mägipiduri (lisavarustuses) rakendamiseks, püsikiirushoidiku piirkiiruse seadistamiseks ja käikude valimiseks Eurotronicu käigukastilt;
  • soojendusega esiiste, millel on üheksa seadistusvõimalust ja pneumaatiline nimmetugi;
  • juhi ja kaassõitja pea kohal olevad hoiukohad, mis on olenevalt kabiini tüübist ja kõrgusest kas avatud või suletud.

Magamisalal on suured mugavad narid. Ülemise nari saab vastu kabiini (Active Space Super 3) tagaseina täielikult kokku klappida, alumise nari aga kolmeks osaks lahti võtta. See võimaldab peatuste ajaks kujundada mugava puhkeala (Active Space’i kabiinide puhul).

Stralis paistab silma esmaklassilise heliisolatsiooni, väga hea valgustuse ja ülitõhusa kliimasüsteemi poolest.

Valikus on kolm kabiinimudelit:

  • Active Day (AD): kompaktne kabiin igapäevavedudeks ja kauba laialiveoks;
  • Active Time (AT): kõrge või madal magamiskabiin neile, kes peavad aeg-ajalt kabiinis ka ööbima;
  • Active Space (AS): avar magamiskabiin, mille valikus on kaks mudelit: kabiin Active Space 3 (madalama laega) ja tippklassi kabiin Active Space Super 3 (kõrgema laega). Mõlemad on mõeldud nii riigisisesteks kui ka rahvusvahelisteks pikamaavedudeks.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b1e1fd9e-9907-8089-73e1-a9ef01cad709.