KÜTUSE KONSULTATSIOONITEENUSED

Kütuse säästmine läbi sõidustiili hindamise

SÕIDUSTIILI HINDAMINE lubab juhil oma sõidustiili parandada reaalajas. Süsteem töötab nagu professionaalne sõiduõpetaja ja aitab teile säästa kütust ilma efektiivsust kaotamata. DSE pakub efektiivseid võtteid ja kütusesäästu nippe (näiteks õige käigu valik arvestades olukorda). SÕIDUSTIILI HINDAJAT saab kasutada juht sõidu ajal või integreerida seda uue IVECO KÜTUSEKONSULTATSIOONI TEENUSTEGA. 

TCO2 SMART ARUANNE

Serveri andmete kogumine juhi sõidustiili kohta ja IVECO SÕIDUSTIILI HINNANG võimaldavad hinnata sõiduki ja sõidukijuhi peamisi parameetreid. Aruanded saadetakse iganädalaselt Autopargi Haldurile automaatselt e-mailiga, keskendudes juhi käitumise ja sellega seotud trendide, kütusekulu sõiduki kohta ja süsiniku jalajälje kohta tervikuna. Teenus on sõltumatu teistest sarnastest teenustest.

TCO2 NÕUSTAMINE

IVECO on täiuslik "kütuse konsultant" - täiskohaga partner, et tagada transpordi tõhusus ja jätkusuutlikkus. Meie kogemused kõige tõhusama kütuse säästmise meetodideks põhinevad mitmete aastate tegevuskulude andmetel, mis on kogutud ja töödeldud (koostöös klientidega) erinevaid missioone ja marsruute analüüsides. Nüüd pakub IVECO seda unikaalset oskusteavet kui teenust ning meil on pühendunud meeskonnad kütuse eksperte igal turul, kes pidevalt jälgivad autoparkida KPI-sid, et arendada neid süsteeme veelgi edasi. 

TCO2 SMART REPORT ja TCO2 ADVISING aitavad alandada kütusekulu kuni 3%.

TCO2 SÕIT

Head juhid saavutavad suure kütusesäästu koostöös parima tehnologiaga: sellepärast pakub IVECO spetsiaalset juhi treeningprogramme, et arendada juhtide oskusi veelgi edasi. Me õpetame, kuidas säästa kütust, tõsta sõiduki kasumlikkust ning maksimeerida teeohutust.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt