IVECO KLIENDITEENUSED

Kõik IVECO teenused (finantseerimisest kuni hooluseni, assisteerimisest kuni paranduseni) on loodud selliselt, et auto võimalikult palju teiega teel oleks ja ärile kasu tooks.

IVECO CAPITAL logo - New truck STRALIS XP

IVECO CAPITAL
IVECO CAPITAL on IVECO bränd ja pakub finantsteenuseid, liisingut, renti ja kõiki muid tarbesõidukitele vajalikku. Pikendatud garantii, hooldus- ja remondipaketid ja mitmet sorti kindlustused on võimalik paketti lisada*.
Kõik finantsteenused on töötatud välja kliendi vajadusi silmas pidades ning on saadaval uutele, kasutatud ja ümberehitatud sõidukitele. IVECO CAPITAL pakub professionaalset nõustamist, et leiaksite endale sobivaima lahenduse meie finantsteenustest ja teie äri jaoks. Lisainfo saamiseks pöörduge oma IVECO diileri poole.
* Sõltub krediidireitingust. Olenevalt riigist võivad pakkumised erineda.

IVECO ASSISTANCE NON-STOP logo - New truck STRALIS XP

IVECO ASSISTANCE NON-STOP
IVECO ASSISTANCE NON-STOP on kõigest ühe kõne kaugusel - 24h päevas, 7 päeva nädalas - et pakkuda teile maksimaalset tuge iga kell ja igal pool.

 

IVECO NON-STOP logo - New truck STRALIS XP

IVECO NON-STOP
IVECO NON-STOP on uus nutitelefoni äpp, millega te abi saate. Klient peab sisestama vaid auto VIN numbri ja reg.märgi. Vaid nupuvajutusega saate küsida abi (saab lisada pildi, et aidata viga leida).
IVECO KLIENDITEENINDUS saab automaatselt teie GPS koordinaadid ning annab teile teada lähimast teenindusest (kõige kõige sobivamast vastavalt teie vajadustele. Kõik liigutused on samm-sammult jälgitavad: klienditeeninduse pidevad uuendused annavad teile teada teie auto seisukorras ja remondi kulgemisest.

IVECO GENUINE PARTS logo - New truck STRALIS XP


IVECO AUTENTSED VARUOSAD

IVECO AUTENTSED VARUOSAD pakuvad parimat garantiid, et hoida teie STRALISE väärtust läbi aja, ennetades teel eemaloleku aega, tagades turvalisuse inimestele ja kaupadele. IVECO pakub kõige laiemat valikut uutest ja taastatud varuosadest, paranduskomplektidest ja telemaatika lahendustest, mis sobivad STRALISE elutsükliga. IVECO opereerib 8 suure varuosalao võrgustikku Euroopas, kattes sellega 330 000 ruutmeetris, omades 350 000 varuosa ja garanteerides 24/7 juppide tarne.

IVECO FAN SHOP logo - New truck STRALIS XP


IVECO FÄNNIPOOD

IVECO FÄNNIPOES on saadaval kõik IVECO töö- ja vabaaja meened, kotid, lisad ja vidinad. Vaadake kataloog www.ivecostore.com.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt