​​​​IVECO DAILY EURO 6, JÕUD JA EFEKTIIVSUS TEIE KÄSUTUSES

Mootoritehnoloogiad, et pakkuda maksimaalset tõhusust

Daily Euro 6 kaubik pakub teie ärile tuge tänu oma arenenud mootoritele ning käigukasti tehnoloogiatele, et tagada tipptasemel esitlus ja teie ülesannete efektiivne ja usaldusväärne täitmine.
Uus IVECO Daily Euro 6 mootorivalik pakub rohkem jõudu ja väänet vähendades samal ajal keskkonnamõjusid madalamate emissioonidega.
Uus kaubik on varustatud viimaste mootoritehnoloogiatega, et tagada maksimaalne efektiivsus:

  • LP-EGR tehnoloogia ilma AdBlue süsteemita: mudelitel, millel on IVECO 2,3-liitrised F1A mootorid Low Pressure Exhaust Gas Recirculation on ideaalsed, et hoida teie tarbesõidukite manageerimine võimalikult lihtne. Valik lisaseadmeid nagu muutuva asetusega õlipump ja turbo tagavad maksimaalse kütusesäästu - sellega ka madalamad jooksvad kulud - ning rohkem jõudu ja väänet.
  • SCR tehnoloogia: mudelid, millel on Selective Catalytic Reduction järelpõletuse süsteem, saavad kasu sellest lihtsast süsteemist, mis ei muuda järelpõletuse protsesse, et teil oleks saada kogu jõud ja efektiivsus, mida vajate, kuid madalate kuludega.
  • CNG tehnoloogia: Daily Natural Power pakub sama esitlust ja kiiret reageerimist nagu selle diiselmootoriga vennasmudel. Sellel on tõeline diiselmootor, kuid ehitatud töötama surugaasil. See on puhtalt töötab tarbesõiduk ning erakordselt vaikne, mis annab eelise linnakeskkonnast, kus vaikus on oluline.

HI-MATIK käigukast
IVECO HI-MATIC 8-käiguline automaatkast pakub kõiki mugavusi, turvalisust, kütusesäästlikkust ja esitlust laial valikul Daily mudelitel, et rahuldada kõik teie äri vajadused.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt