OMA KLASSI PARIM JÕUDLUS

Uus cursor 9 naturaalse gaasiga mootor

Meie eesmärk UUE STRALIS NP-ga on luua midagi täiesti uut: pikamaavedude gaasiveok. Terve aja oleme panustanud kõige kõrgemate näitajatega naturaalsel gaasil töötava veoki arendamisse.

Uus CURSOR 9 Euro 6 mootor 8.7-liitirise töömahuga on arenenud kütuse järeltöötlemise ja optimeeritud kaaluga ning pakub parimat kütusetõhusust pikamaavedude missioonidel. Selle uue põlvkonna gaasipihustid, kütusetorustik ja kolvid on disainitud, et pakkuda maksimaalseid näitajaid jõus ja väändemomendis. Täiesti uus pikiasetusega 3-osaline katalüsaator annab oma panuse, et emissioonid oleks võimalikult madalad ning hoides ka mürataseme võimalikult madalal. Sellega on jäetud ka võimalikult palju ruumi kütusepaakidele.

DIISELMOOTORILE SARNANE JÕUDLUS

CURSOR 9 mootor on esimene omasuguste seas, mis pakub sarnase diiselmootoriga väärset või isegi veel paremat jõu ja väände suhet. CURSOR 9 purustab kõik oma kategooria rekordid:
• 18% võrra rohkem jõudu kui otsestel konkurentidel
• oma klassi parim kaalu ja jõu suhe
• ja oma klassi parim jõu intensiivsus.

Uus "vaikuse rešiim 72 dB (A)" funktsioon teeb mootori ideaalseks linnasisesteks ja öisteks vedudeks.
Õlivahetuse intervall on viidud kuni 75 000 km-ni ning spetsiiflised gaasikomponendid on loodud selliselt, et minimeerida hoolduskulusid. 

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt