​Mitmekülgne ja jõuline sõiduk, mis tuleb edukalt toime kõigi ülesannetega.

Iga koorma jaoks on oma Eurocargo.

Tänu Eurocargo hämmastavale kohandatavusele leiate alati iga töö jaoks täpselt enda vajadustele vastava variandi.

Valikusse kuuluvad väga suure kandevõimega kõrged kaubikud ja kardintendiga veokid, eriotstarbelised jahutusfurgoonid ja kolmes suunas kallutava kastiga veokid, kiired ja kompaktsed tankimisautod ning mobiilsed poed, tõstukid, redelautod, tuletõrje- ja päästeautod, kompaktsed betoonisegajad ning tänavakoristusautod.

Tänu paljudele erinevatele käigukastidele ja ülekandearvudele sobib Eurocargo igaks tööks, igale maastikule ja igaks ümberehituseks. Maanteesõitudeks sobivad kiiremad ülekanded, rasketeks töödeks keerulisel maastikul (ehitusplatsid, kõvakatteta teed, mägiteed) aeglasemad ülekanded.

Ümberehituse hõlbustamiseks ja lihtsustamiseks pakume lisavarustusena spetsiaalseid lisamooduleid ECU ja liideseid CANopen. Viimasega saab edastada enam kui 300 analoogset ning digitaalset sisend- ja väljundsignaali.

Paralleelne ülitugevast C-profiiliga terasest raam on pealt sile ja sobilik sõidukite jaoks kerepikkusega 4265-10 175 mm.

Alusraami pikitaladesse võrdsete vahemaade tagant puuritud augud muudavad pealisstruktuuride ja seadmete paigaldamise lihtsamaks ja soodsamaks ning ka raami roostekaitset ei ole vaja rikkuda.

Avastage rohkem

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt