Eurocargo Camper on ohutuse etalon, sest selles on võetud kasutusele kõige uuemad elektroonilised süsteemid, mis võimaldavad kontrollida sõiduki stabiilsust, veojõudu ja pidurdamist: kogu mudelivalik on varustatud ketaspidurite ja ABSiga, lisavarustusse kuuluvad ASR ja ESP.

Pidurisüsteem tagab suure sõiduohutuse ja väikesed kasutuskulud.

ABS

ABS (bokeerumisvastane pidurisüsteem) takistab rataste blokeerumist pidurdamisel mis tahes teeolude korral.

Ratastele paigaldatud ABSi anduritelt edastatavad signaalid annavad täpset teavet iga ratta käitumise, sh pidurdamisele reageerimise kohta. See võimaldab ABSil vähendada pidurdusjõudu vahetult enne ühe või mitme ratta blokeerumist. Kui teeolud seda lubavad, suurendab ABS uuesti pidurdusjõudu ja tagab maksimaalse haarduvuse.

ASR

ASR (libisemisvastane süsteem) kasutab samu ABSi signaale ja takistab veoratta libisemist, et kiirendamisel parandada haardejõudu.

ASRi elektrooniline juhtseadis:

  • optimeerib sõiduki stabiilsust,
  • takistab ratta libisemist pingelises olukorras
  • ja vähendab rehvi kulumist.

ASR tagab veorataste parima võimaliku haardejõu isegi keeruliste teeolude korral, näiteks järskudel nõlvadel või libedal pinnal.

ESP

ESP (elektrooniline stabiilsusprogramm) aktiveerub teelt kõrvalekaldumise korral. Stabiilsuse taastamiseks reguleerib süsteem mootori võimsust ja rakendab pidureid erineva jõuga.
Süsteem korrigeerib tõhusalt üle- ja alajuhitavust, mis võib juhtuda, kui juht eksib kurvi trajektoori arvestamisel või järsul reavahetusel.

ESP aitab vältida kuni 45% õnnetustest, mida võib põhjustada kurvi trajektoori vale arvestamine.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b2c4e99e-2954-8089-37b2-ccb5319fdefc.