Kui teile meeldib matkabussiga rännata, siis te teate, kui oluline on lõõgastumine ja mugavus.

Kui valite oma matkabussi kereks Eurocargo, siis teete parima valiku, sest kõik kasutatavad tehnilised lahendused on mõeldud tagama maksimaalset heaolu ja sõidurõõmu.

Ergonoomilise rooli kõrgust ja kallet saab reguleerida, läbimõõt 470 mm tähendab, et roolimiseks vajalikku pingutust on suuresti vähendatud.

Tänu kompaktsele armatuurlauale on kõik instrumendid otse teie ees, nii et te ei pea kunagi oma silmi teelt kõrvale pöörama. Juhtnupud on selgelt eristatavad ja sama intuitiivsed nagu sõiduautos.

LCD-näidikuga instrumendipaneelilt saate reisiks vajalikku infot ning teil on kogu aeg võimalik jälgida sõiduki andmeid. Lisavarustusse kuulub satelliitnavigatsioonisüsteem, mille saab paigaldada armatuurlaua keskkonsooli.

Teiste sama klassi sõidukitega võrreldes on Eurocargo kabiinis lihtsam liikuda. See annab juhile ja kaassõitjatele piisava liikumisvabaduse ja suurendab mugavust.

Sama põhimõtet on rakendatud ka taskute ja panipaikade kujundamisel. Need on paigutatud erinevatesse kohtadesse kabiinis, kuid on alati hõlpsalt juurdepääsetavad ning annavad palju mitmekülgset ja universaalset ruumi, et hoida salong korras ja turvaline.