Eurocargo Camperi mudelid on varustatud Tectori 6-silindrilise mootoriga. Valida saab 220, 250 ja 280 hj vahel. Need mootorid paistavad silma universaalsuse ja vastupidavusega: püsivalt suur pöördemoment laias pööretevahemikus tagab sujuva sõidu ja ka käike on vaja harvem vahetada, mis omakorda muudab kogu süsteemi tõhusamaks.

Kõik mootorid on kerged ja pikendatud hooldusvälbaga (mootoriõli on vaja vahetada iga 80 000 km järel ja transmissiooniõli iga 300 000 km järel).

SCR-tehnoloogia (selektiivse katalüütilise vähendamise tehnoloogia), milles kasutatakse AdBlue lisandit, vähendab kasutuskulusid (kütusekulu väheneb kokku 5%) ja suurendab töökindlust, sest erinevalt EGR-tehnoloogiast ei kasutata SCR-tehnoloogias gaasi retsirkulatsiooni põlemiskambris.

Peale kütusekulu väheneb oluliselt ka emissioonitase, sest kõik Iveco Tectori mootorid vastavad Euro 5 nõuetele ja on lisaks veelgi keskkonnasäästlikumad, olles juba praegu kooskõlas ka EEV nõuetega.

Eurocargo Camper on varustatud ZFi Eurotronicu 6-käigulise automatiseeritud käigukastiga, mille juhtseadised on paigutatud roolile. See teeb juhtimise eriti mugavaks ja samal ajal optimeerib kütusekulu.

Eurocargot iseloomustab parim teelpüsivus ja pidurdusefektiivsus oma klassis: elektrooniline pidurdussüsteem (ABS) kuulub kõikide mudelite standardvarustusse.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 67fef09e-c9f4-8089-37b2-c56ecaa3532f.