​Euro VI mootorid ja sõiduomadused

Uue Eurocargo 4x4 välimusest veel uudsemad on mudeli juures kasutatud IVECO tehnilised lahendused.

​Uutel Tector 7 mootoritel on kaks põhitrumpi: paindlikkus ja IVECO HI-SCR-i tehnoloogia.

Tänu katalüütilisele reduktsioonisüsteemile IVECO HI-SCR, mille patent kuulub FPT Industrialile, vastab Eurocargo Euro VI heitmenormidele ka EGR-i (heitgaaside retsirkulatsioonisüsteem) kasutamata.

Selline ühtne heitmete vähendamise süsteem on üks uutest omadustest, mis eristab Eurocargot selgelt konkurentidest: süsteem ei mõjuta põlemisprotsessi, ei nõua täiendavat jahutussüsteemi, ei sea piiranguid sõiduki arhitektuurile ega suurenda kasutuskulusid.

Ühtlasi tagab süsteem Euro V normidele vastava kütusekulu ja eelmise põlvkonna mootoritega võrreldes suurema võimsuse.

IVECO HI-SCR-i tehnoloogia on tähelepanuväärne uuendus, mis ei mõjuta üldse mootori konstruktsiooni. Veelgi enam, ühtlaselt suur pöördemoment kõigil pööretel tagab sujuvad sõiduomadused, võimaldab harvemini käike vahetada, vähendab mootori kulumist ja suurendab üldist energiatõhusust.

Tänu sellele vastab uus Eurocargo VI isegi kõige nõudlikumate klientide vajadustele ning on oma klassis tõeline läbimurre.

Eurocargo 4x4 jõuallikaks on Tector 7 mootor: 11,5-tonnise täismassiga versioonile saab valida 220- või 250-hobujõulise variandi ning 15-tonnise täismassiga versioonile 250- või 280-hobujõulise variandi.

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt