​Alusraam, käigukast ja vedrustus

Uuel Eurocargo 4x4-l on erakordselt tugev valtsitud raam, mis tagab mudelile pika probleemivaba kasutusea ning mis võiks oma mehaaniliste omaduste poolest kuuluda ka palju raskemale sõidukile.

​Tänu sellele, et sõiduki alusraami pikitalad on valmistatud ülitugevast C-profiiliga terasest (Fe420), talub raam ebaühtlasest koormast või järsust trajektoorimuutusest tulenevaid pingeid väga hästi.

Metallpindade pikaajalise kaitse tõhustamiseks on mõningaid detaile täiustatud ning lisateenusena saab valida pindade töötluse hõõrdumis- ja korrosioonivastase vahendiga Tectyl.

Kuuekäiguline käsikäigukast ZF on varustatud servoshift-süsteemiga, mis muudab käikude vahetamise kergeks isegi kõige raskemates tingimustes töötades.

Pideva nelikveo tagab pikisuunaliselt paigutatud diferentsiaal, mis jaotab pöördemomendi esi- ja tagasilla vahel.

Veelgi enam, selle järgi, kas sõidate rohkem teedel või maastikul, saate sõidukile valida kiirema või aeglasema ülekande.

Kõik diferentsiaalid on varustatud käsitsi aktiveeritava diferentsiaalilukuga, tänu millele on tõhus veojõud tagatud ka rasketel libedatel teelõikudel.

Eurocargo 4x4-l on topeltreduktoriga tagasild ja saadaval on nii ühekordsete kui ka topeltratastega versioonid.

Tagasillal on piduritena kasutatud simplex-trumleid ja esisillal duplex-trumleid. Valida saab paraboolse ja poolelliptilise lehtvedrustuse vahel.

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt