Šassii on alati olnud Iveco veokite tugev külg.
Ecostralise šassii on valmistatud ülitugevast terasest. Kasutusel on redelkonstruktsioon ja C-kujulised talad paksusega 6,7 või 7,7 mm (olenevalt teljevahest ja mudelist/versioonist).

Ecostralisele võib ette ja taha või ainult taha paigaldada mehaanilise, paraboolse vedrustuse või integreeritud pneumovedrustuse.

Paraboolne vedrustus vähendab kaalu ja tagab väga hea mugavuse nii koormaga kui ka koormata sõidul.
Pneumovedrustuse süsteemid on varustatud ECASiga (elektrooniliselt juhitav õhkvedrustus), mis hoiab šassii kliirensi püsiva nii sõidu ajal kui ka peale- ja mahalaadimisel.
ECASi süsteem võimaldab juhil reguleerida šassii kõrgust, näiteks selle tasandamiseks laadimisestakaadiga või poolhaagiste ja furgoonide ühendamise ja eraldamise hõlbustamiseks.

ECAS: elektrooniliselt juhitav õhkvedrustus
ECAS on elektrooniline pneumovedrustuse süsteem, mis tagab suurepärase mugavuse ja hoiab veoki stabiilsel kõrgusel olenemata kiirusest, koormusest ja teeoludest.
Lisaks moduleerib süsteem pidurdusjõudu, et see vastaks igale sillale rakenduvale pidurdusjõule. Esialgu töötati ECASi süsteem välja küll ühissõidukite jaoks, kuid tänapäeval kasutatakse seda ka autode tippmudelitel, mõnedel maasturitel ja isegi maastikuveokitel.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: aebff19e-f9ea-8089-73e1-a88c933f0ea8.