Sõidustiil on väga tähtis, sest see mõjutab oluliselt veoki ökonoomsust. Õige sõidustiil võib aidata säästa kuni 12% kütust. Sõidustiili on lihtne parandada, kui korraldada juhtidele, kes on kütusekulu suhtes hooletumad, vastav koolitus.

Ecostralis pakub omanikele ja juhtidele võimalust osaleda Iveco juhiväljaõppel, mille eesmärk on omandada kulutõhus sõidustiil.

Iveco juhiväljaõpe on praktiline koolitus, mis aitab parandada juhtide sõidustiili ja anda üksikasjalikumaid teadmisi veoki kohta. Esmajoones annab selline koolitus juhtidele paremad teadmised, kuidas parandada oma sõidustiili, et säästa rohkem kütust.

Tavaliselt toimuvad sellised kursused Iveco ruumides, kuid soovi ja võimaluse korral võivad need toimuda ka kliendi juures. Koos koolitajatega osalevad väljaõppel professionaalsed juhid, nii et peale põhjalike teadmiste veokist saavad juhid ka praktilisi soovitusi ja juhiseid kõikides oludes sõitmiseks.

Lisaks on Ecostralis varustatud uue telemaatikasüsteemiga Blue&MeTM Fleet, mis jälgib pidevalt kõikide veokite tööomadusi ja tuvastab sellised probleemid nagu ülemäärane kütusekulu.

Süsteemi Blue&MeTM Fleet abil on võimalik tuvastada juhte, kes vajavad täiendusõpet, ja jälgida koolituse tulemuslikkust.

Ecostralis annab ideaalse võimaluse optimeerida sõidustiili.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 10b6059f-d9a1-8089-73e1-a678d7340cdb.