Ecostralise kabiin on ülimugav, ergonoomiline ja ohutu kõigi sõiduolude korral.
Päeva lõpus pakub kabiin juhile ka puhkamiseks mugavat isiklikku ruumi. Juhiistme ja juhtnuppude konstruktsioon tagab juhile sobiva ideaalse istumisasendi ja maksimaalse mugavuse. Kabiini laes on piisavalt hoiukohti kabiini hoidmiseks ideaalses korras.

Magamisalal on erakordselt mugavad narid. Ülemist nari on võimalik kokku klappida ja täiesti eest ära panna, alumise nari saab kolmeks osaks lahti võtta. Nii moodustub kabiini mõnus puhkeruum..
Ecostralise kabiin paistab silma esmaklassilise heliisolatsiooni, meeldiva valgustuse ja väga tõhusa kliimasüsteemi poolest.

Ecostralise valikus on kolm kabiini, mis on mõeldud erinevaks kasutusotstarbeks:

  • Active Space (AS) on mõeldud juhtidele, kes veedavad palju aega kabiinis ning kes vajavad ülimat mugavust ja ergonoomikat;
  • Active Time (AT) on ideaalne kabiin juhtidele, kes peavad kabiinis veetma ainult mõne öö (valikus on ühe või kahe nariga kabiinid);
  • Active Day (AD) on mõeldud lühikesteks sõitudeks, pakkudes esmaklassilist nähtavust ja ideaalseid töötingimusi nii sõidu kui ka peatuste ajal.

Mugavuse suurendamiseks pakume mitmeid lisaseadmeid, näiteks täiendavat kütteelementi ja kliimaseadet. Juhid peaksid aga vältima nende süsteemide liigkasutamist, sest muidu võib kütusekulu suureneda kuni 1%.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 6d2fe09e-7947-8089-73e1-aa7767fe6b82.