ECOSTRALISE mootorid saavutavad maksimaalse pöördemomendi madalatel pööretel ja see püsib stabiilne laias pööretevahemikus.
Selline erakordne paindlikkus tagab esmaklassilise sõidumugavuse, suurepärased tööomadused ja väiksema kütusekulu, sest käike ei ole vaja nii sageli vahetada.

Ecostralisele paigaldatud 10-liitrine (420 ja 460 hj) ning 13-liitrine (500 hj) Cursori mootor vastavad EEV (keskkonnasäästliku sõiduki standardi) nõuetele, mis on rangeimad Euroopas.

See suurepärane tulemus saavutatakse tänu mootori uusimale konstruktsioonile ja äärmiselt keerukatele süsteemidele, mis tõhustavad põlemisprotsessi ning vähendavad seeläbi kütusekulu ja heitgaaside emissiooni.

Kõikides Cursori mootorites kasutatakse väikese viskoossusega õli, mis vähendab kütusekulu veelgi: olenevalt kasutusotstarbest 1–2,5%. Õlivahetusvälp on oma klassi pikim: muljetavaldav 150 000 km.

Ecostralis annab ideaalse võimaluse säästa keskkonda.

Emissiooni ja Euro 5 piirnormide võrdlustabel

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 1724df9e-d972-8089-37b2-c3101554cfb4.