Uue Daily kabiinis on mugavad reguleeritavad istmed (ette/taha ja seljatoe kallutus) ja rooliratas (tõstetav 45 mm ulatuses). Ergonoomilised istmed ja mugavalt paigutatud juhtseadmed vähendavad juhi väsimust ning parandavad tähelepanuvõimet. Uue Daily helisummutusele pööratud tähelepanu tõttu on paranenud ka juhi töökeskkonna kvaliteet. Tänu laialt avanevatele ustele ja libastumiskindlatele astmetele on kabiini sisenemine ning väljumine kiire ja hõlbus. Käigukangi on kergem liigutada ja see on vähem esiletungiv, mis omakorda lihtsustab kabiini läbimist. Kabiinis on neli DIN-i laegast kõikide vajalike käepäraste tööriistade jaoks. Lisaks saab kahekohalise reisijaistme padja alla sobitada ligi kuueliitrise mahtuvusega väljatõmmatava sahtli. Muude tarvikute hulgas on istme seljatoesse sobitatud sülearvuti sahtel ja väljatõmmatav töölaud, mille saab paigaldada roolirattale. Uus Daily on juhitav ja sõidab nagu sõiduauto. Esivedrustuse geomeetriat on muudetud pöörderaadiuse vähendamise ja parema manööverdamise kaalutlusel (vähim pöörderingi läbimõõt on vaid 11,5 meetrit). Ootamatu suunamuutuse korral sekkub uue Daily viimase põlvkonna ESP ning reageerib isegi täiskoormuse all ohutult ja sujuvalt.

Teil on võimalik valida sarja teabelahenduste hulgast. Enam kui 1,5 miljonile sõidukile paigaldatud Blue & Me™ on maailma kõige populaarsem mobiilne teabesüsteem. Koostöös Microsoft™-iga valminud süsteemiga saab helistada, võtta vastu tekstisõnumeid, hallata Bluetooth®-i ühenduse kaudu mobiiltelefoni kaustu ja kuulata Mediaplayeri või USB-pordi seadme MP3 muusikafaile.

Daily manööverdusvõimet parandab väike pöörderaadius, tänu millele saab veok väga hästi hakkama ka kitsastes tingimustes.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 89a8ab9e-c91c-8089-37b2-c8d4eaa39194.