Iveco Capital pakub laia valikut finantslahendusi, mis on välja töötatud Iveco klientide kõikvõimalike nõudmiste põhjal.

Kapitalirent

Kapitalirent pakub Iveco sõidukite kasutamiseks mitmeid võimalusi, sest sel juhul ei võeta sõidukeid bilanssi arvele, vaid need jäävad finantsettevõtte omandiks. Selline finantseerimisviis pakub teie ettevõttele selge eelise, sest see vabastab finantsressursid teie ettevõtte põhitegevuse jaoks.

Kasutusrent.
Kasutusrent on terviklik finantspakett, mis annab teile võimaluse sõiduki koheseks kasutamiseks ja lepinguperioodi lõpus ümbervahetamiseks. See finantseerimisviis määratleb ka teie tulevased majanduslikud ja finantskohustused, kehtestades teie võimalustele vastava igakuiste maksete graafiku. Selle lepingu põhieelis on asjaolu, et rendimaksed on väiksemad kui kapitalirendi puhul, sest veoki jääkväärtus sisaldub juba tehingus.

Kasutusrendi võib ühildada ka Iveco müügijärgse teenindusega, et pakkuda teie vajaduste jaoks parimat võimalikku toetust.

Iveco Capitali teenused on kättesaadavad kõikide Iveco edasimüüjate kaudu.

Taotluse kinnitamine toimub Iveco Capitali hindamise alusel. Finantstingimused võivad muutuda protsendimäärade muutumise alusel. Jooksva kuu pakkumised on kättesaadavad valitud esindustes (laoseisu järgi).

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 864f0e9f-a924-8089-73e1-ab5f5982dd09.