​Uus CNG Dailt naturaalne gaas

Uus Daily naturaalsel gaasil on sõiduk, mis toimib CNG ja bensiini jõul.

Loodud sõitma naturaalsel gaasil, kuid gaasi otsa saades lülitab sõiduk ennast automaatselt ümber bensiinitoitele (võimalik läbisõit ca 100km).

Teljevahe pikkus varieerub 3520mm kuni 4100mm kaubikule (vastavalt täismassile) ning kaubaruumi maht on kuni 19,6m3 (suurim omas klassis). Raamauto teljevahe pikkus on 3450mm kuni 4750mm ning võimaliku pealisehituse pikkus on kuni 6190mm (oma klassi parim näitaja).

Iveco on ainus kergete ja raskete tarbesõidukite tootja, kes pakub kogu autode valikut ka CNG toitel sõitvana.

Iveco CNG mootorite müük on Euroopas ületanud juba 10 000 sõiduki piiri, peamiselt liiklevad need autod linnades. Naturaalne gaas on tulevikukütus, mis on juba täna ennast ökoloogiliste ja majanduslike näitajate poolest edukalt tõestanud:

 Võimaldab kuni 40% kütusesäästu võrreldes sarnaste diiselmootoritega;
 Kõige väiksem kahjulik mõju loodusele, kui ühelgi teisel mootoril (puudub sulfur, süsivesinikud ja jääkosad väljaheitesüsteemis ning madal CO2 emissioon);
 Mootori töö on vaikne (umbes 5db madalam, kui samaväärsel diiselmootoril);
 Gaas on turvaline kütus. Automaatkäivituse temperatuur on topelt võrreldes diisel- ja bensiinimootoriga. Kütusepaagid on testitud topelt töötamisrõhuga. Lekete korral kaob gaas süsteemist kiiresti, kuna see on õhust kergem.

Naturaalsel gaasil töötavad sõidukid on lubatud kohtadesse, kus on seatud piirangud diisli- või bensiinitoimel töötavatele sõidukitele – maa-alused parklad, laevad ning tänu eriti madalatele heitgaasidele ka kohad, kus tavasõidukite liikumine on piiratud.
Kogu Iveco CNG-l töötav mudelivalik on heakskiidetud Heavy Duty Euro VI normidega. Uue Dailyiga võib sõita B-kategooria juhilubadega (kuni 3,5 tonni täismass).

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt