Tänu laialt avanevatele ustele ja libisemiskindlatele astmelaudadele on Uus Dailysse lihtne siseneda.

Kabiin on optimaalselt helikindel ja varustatud kliimaseadmega. Uusimate ergonoomikapõhimõtete järgimine kabiini kujundamisel on toonud kaasa mitmeid uuendusi: armatuurlaual paiknev käigukang, uue kujuga rool ja juhtseadised, arvukalt juhi käeulatuses olevaid panipaiku (alates dokumenditaskust kuni 4 DINi panipaikadeni), mis kõik muudavad Uus Daily meeldivaks töökeskkonnaks, parandavad keskendumist ja lihtsustavad juhtimist.

Hõlpsalt ristsuunas läbitav kabiin võimaldab juhil veokist väljuda mõlemalt poolt, mis annab eriti suure eelise kauba peale- ja mahalaadimisel kitsastes kohtades.

Integreeritud peatugedega istmeid on viimistletud uute materjalidega ning juhiistet saab kolmeastmeliselt reguleerida (kõrgus, kaugus ja kalle). Lisavarustusse kuuluvad istmesoojenduse, nimmetoe ning istmesoojenduse, lisavedrustuse, nimme- ja käetoega istmeversioonid.

Kõrvalistmeks võite valida topeltistme või reguleeritavad üksikistmed. Kaheinimeseistme all on lisavarustusse kuuluv voldikluugiga sahtel, mille mahutavus on 6 liitrit.

Uus Daily manööverdusvõimet parandab väike pöörderaadius, tänu millele saab veok väga hästi hakkama ka kitsastes tingimustes.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 6ccaf29e-6916-8089-73e1-a4b44301fbb6.