Tänu laialt avanevatele ustele ja libisemiskindlatele astmelaudadele on Dailysse lihtne siseneda.

Kabiin on optimaalselt helikindel ja varustatud kliimaseadmega. Uusimate ergonoomikapõhimõtete järgimine kabiini kujundamisel on toonud kaasa mitmeid uuendusi: armatuurlaual paiknev käigukang, uue kujuga rool ja juhtseadised, arvukalt juhi käeulatuses olevaid panipaiku (alates dokumenditaskust kuni 4 DINi panipaikadeni), mis kõik muudavad Daily meeldivaks töökeskkonnaks, parandavad keskendumist ja lihtsustavad juhtimist.

Hõlpsalt ristsuunas läbitav kabiin võimaldab juhil veokist väljuda mõlemalt poolt, mis annab eriti suure eelise kauba peale- ja mahalaadimisel kitsastes kohtades. Integreeritud peatugedega istmeid on viimistletud uute materjalidega ning juhiistet saab kolmeastmeliselt reguleerida (kõrgus, kaugus ja kalle). Lisavarustusse kuuluvad istmesoojenduse, nimmetoe ning istmesoojenduse, lisavedrustuse, nimme- ja käetoega istmeversioonid.

Daily manööverdusvõimet parandab väike pöörderaadius, tänu millele saab veok väga hästi hakkama ka kitsastes tingimustes.

Daily Combis on mugavad istekohad 8 reisijale: 2 istekohta on juhi kõrval ees ja 6 istet on kahes reas salongi tagaosas. Kõik istekohad on varustatud peatugede ja integreeritud kolmepunktiturvavöödega.

Põrand on kaetud tumehalli viltvaibaga, mis moodustab kontrasti heledamates värvitoonides viimistletud küljepaneelidega.

Pakiruum on suurepärase mahutavusega: pikema versiooni pakiruumi kasulik pikkus on ligi 1500 mm.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 7232f19e-3900-8089-37b2-cced4ad1b70f.