Usaldusväärne

Uus Daily Camper on kõikidel teie reisidel mugav, tugev ja usaldusväärne kaaslane. Tegemist on igast küljest tänapäevase sõidukiga: alates mugavusest ja tehnoloogiast kuni võimsuse ja keskkonnasõbralikkuseni. Iveco tehnoloogia tagab oma klassi parima mootorivõimsuse ja paindlikkuse. Tagarataste vedu ja diferentsiaallukk (tellimisel) pakub suurepärast liikumisvõimet, eriti viletsa haardumise tingimustes, ning on tavaliselt veidi tasakaalust väljas olevate autoelamute jaoks eriti sobilik. Veelgi suuremate seikluste jaoks on saadaval uue Daily Camperi 4 x 4 versioon, millel on diferentsiaallukud, aeglustatud ülekanded ja erilised suuremõõdulised rehvid.

Uue Daily Camperiga on kõikjal ohutu sõita: peale eesmiste turvapatjade on see varustatud juhi ja kaasreisija külgmiste turvapatjadega. Koormustundlik juhtsüsteem kohandab ESP 9 toimimist aktiivanduritega, mis on ühitatud kogu sõiduki ohutusfunktsioonidega.

Tugev

Võimsa ja loodussõbraliku uue Daily Camperi Euro 5 mootorid on standardselt varustatud kübemefiltriga (DPF). Mootorite valikus on kaks täiesti uut mudelit:

• 3,0-liitrine (205 hj ja 470 Nm) vahejahutiga Twin Turbo

• 2,3-liitrine (146 hj ja 350 Nm) muutuva geomeetriaga turbo ja 6-käigulise käigukastiga Multijet II

Uude Daily Camperisse on sisse ehitatud säästlikku ja keskkonnasõbralikku sõitmist soodustavad Multijet II, käivitus- ja seiskamissüsteem ning käiguvahetuse näidik. 

Mugav

Uus Daily Camper võimaldab parimat sõidumugavust ka pikkadel reisidel. Selle ergonoomiline juhiiste ja juhtseadmete paigutus vähendavad väsimust. Valikvarustuses on automaatne kliimaseade ja salongisoojendi.

Mugavus hõlmab ka tehnoloogiat ja seetõttu on uuel Daily Camperil kasutatud mitmeid moodsaid infotehnoloogilisi lahendusi.

Blue & Me™ on Microsoft™-ga koostöös välja töötatud telefoni kasutamise vabakäesüsteem, mis võtab vastu tekstisõnumeid, haldab Bluetooth®-i ühenduse abil teie mobiilset telefoniraamatut ning mängib Mediaplayeris olevat ja USB-porti ühendatud MP3 muusikat.

Järgmise põlvkonna TomTom™-i “Go Live 1000” naviseade, mille 4,3-tolli suurune kvaliteetne puutetundlik vedelkristallekraan on paigutatud armatuurlaule sobitatud toele, millel ei ole mingeid rippuvaid toitejuhtmeid. Seade toetab rakendusi HD Traffic ja IQ Routes, mis leiavad juhtkeskusest saadud jooksva liiklusteabe, häälkorralduste, ilmateate ja teetingimuste alusel kõige soodsama sihtpunkti jõudmise teekonna.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 906ff29e-d962-8089-37b2-c08ace09281c.