Ebatasastel ja tõusude-langustega teedel on pidurisüsteem ohutuse tagamisel otsustava tähtsusega. Pidurisüsteem põhineb hüdraulilisel võimenduspiduril. Eesmised ketaspidurid on kombineeritud tagumiste trummelpiduritega, seisupidurid rakenduvad tagaratastele.

Olukordades, kus pidurdamine on raskendatud ja tuleb teha keerukaid manöövreid, vähendab ABS pidurdusteekonda ja aitab säilitada veoki trajektoori. Halva haarduvuse korral ja ebaühtlasel maastikul, kui on vaja lülitada sisse diferentsiaalilukustus, inaktiveeritakse ABS automaatselt. Mehaaniline andurklapp tagab pidurdusjõu vajaliku jaotumise igas olukorras.

Uus Daily 4x4 veokil on spetsiaalne maastikuvarustus, nt allasõidutõke (teisaldatav), astmelauad välisküljel, lähendav peegel, spetsiaalsed käepidemed, mis lihtsustavad kabiini sisenemist ja sealt väljumist.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: b2e1f19e-0974-8089-73e1-acf18c0f71fc.