Iveco Uus Daily 4x4 on püsiva täisveoga veok, mis on varustatud diferentsiaalilukustusega. Pöördemomendi jaotus (32% esisillale ja 68% tagasillale) on mõeldud esmaklassilise haarduvuse tagamiseks mis tahes maastikul.

6-käiguline käigukast (kuues on kiirkäik) on ühendatud keskse ülekandekastiga, millel on kaks reduktorit. Tulemuseks on:

  • 24 edasikäiku: 12 kombineeritud teedel sõitmiseks ja 12 maastikul sõitmiseks (6 × 2 + 6 × 2)
  • ja 4 tagasikäiku.

Esimest sünkroniseeritud reduktsioonikäiku (pool kiirust) saab valida ka sõidu ajal, seevastu teise reduktsioonikäigu valimiseks (eelkõige maastikul sõitmiseks) peab sõiduk seisma.

Kolme diferentsiaalilukustuse aktiveerimine ja inaktiveerimine sõltub juhtseadise käsklusest. Armatuurlaual olevate nuppude abil saab juht need aktiveerida isegi sõidu ajal.

Uus Daily 4x4 vedrustus sobib ideaalselt maastikuvedudeks. Paraboolsed pikisuunalised lehtvedrud on eriti paindlikud ja neil on suur liikumisvahemik. Lehtvedrudele paigaldatud sillad tagavad stabiilsuse ja haardejõu ka rasketes maastikuoludes. Teleskoopilised amortisaatorid ja stabilisaatorid koos sõltumatu vedrustusega tagavad esmaklassilised tööomadused igat tüüpi maastikul ja kallakutel, ilma et kandevõime väheneks.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: f33de09e-a92d-8089-73e1-afdf0207d14a.