Uus Daily on transpordiprofessionaal. Omas klassis ainulaadne tehniliste näitajate ning jõudluse poolest.

DISAIN

Uue Daily ainulaadne iseloom väljendub ka auto disainis. Lisaks väga headele tehnilistele näitajatele ja jõudlusele näeb uus Daily ka väga hea välja. Kaasaegne disain ja professionaalne transport käivad käsikäes.

Uue Daily kere on taasdisainitud tervelt 80% ulatuses, kuid samas on vaid Dailyle omane tugevdatud raam jäänud läbi aja samaks, tagades teie auto kestvuse ja jõulisuse.

Uue Daily esiosa on mitmest moodulist koosnev: tuuleklaasi servad ulatuvad pea külgmiste akendeni, mis omakorda ühinevad esitulede joonega küljepeeglite juures. Ümarama vormiga uue Daily kapott tagab lihtsama ligipääsu mootoriruumile. Allpool asuv põrkeraud on laiem ulatub robustsemate koopakaarte juurde, moodustades nii ühtsa terviku auto disainist.

Vormid ja funktsioonid on uue Daily puhul ilusti kooskõlas ja omavahel seotud. Uue Daily esituled asuvad kõrgemal, et säästa neid väiksematest vigastustest, mis auto alaosasse tekkida võivad. Alumised kere plastpaneelid kaitsevad auto keret ning eraldavad visuaalselt auto ülemise ja alumise osa. Uue mudeli suurem klaasipind tagab parema väljavaate ning kabiini parema valgustatuse.

Uue Daily disain vähendab märkimisväärselt auto tuuletakistust (Cx), vastav näitaja on vaid 0.316!

Uued Interjöörid

Uuel Dailyl on ergonoomiline ja juhisõbralik uus armatuurlaud ning mitmeid panipaikasid, mis on ka juhiistmelt kergesti ligipääsetavad (viis suletavad panipaika, kolm DIN väiksemat taskut, kolm topsihoidjat ning mitmed väiksemad avatud sahtlid telefoni ja rahakoti hoidmiseks.

Uus Jõudlus

Uuel Dailyl on oma klassi parimad jõudlusnäitajad. Tagarattavedu tagab kindla teelpüsivuse ning jõu alates kohalvõtu hetkest. Lai mootorivalik ja peaülekanne lubavad teil valida parima kütusekuluga mootori olenevalt teie koormatest ja sõidueesmärkidest. Jõu vahemik ulatub alates 106 hobujõust kuni 205 hobujõuni (kõige suurem 4-silindriliste diiselmootorite klassis) ning väändemomendiga kuni 470 Nm võimsaima 3-liitrise mootori puhul.

Uus Daily on ainus auto omas klassis, mis kasutab suurtööstustele omaseid diiselmootoreid, mis kannatavad seetõttu väga suuri läbisõite ilma säästlikkusele järele andmata.

Uue Daily diiselmootorid on mitmes valikus: Euro5+ ilma EGR-ita ning EuroVI Heavy Duty koos ja ilma SCR-ita. Järeltöötluse süsteem on võimalikult kompaktne ning asetseb raamitasandil, et mitte mõjutada maksimaalseid kaubaruumide suuruseid. Viimase põlvkonna common rail süsteem EuroVI mootorivalikutel võimaldab sissepritserõhkusid kuni 2 000 BAR-i.

Uued ülekanded

Uus Daily on varustatud 6-käiguliste käigukastidega ning saadaval on automaatne Agile käigukast (võimalik nii automaat- kui ka poolautomaat režiim).