Uus ülesehitus parandab auto tasakaalu, juhtimisomadusi ja potentsiaalseid kaubamahtusid – kõik need on olulised omadused nii ühekordsete, kui kahekordsete ratastega kaubikute juures, milles seas Iveco on turuliider.

UUE KAUBIKU ÜLESEHITUS

Uute Iveco kaubikute ülesehitus parandab auto tasakaalu, juhtimisomadusi ja potentsiaalseid kaubamahtusid – kõik need on olulised omadused ühekordsete ratastega kaubikute juures.

Ehkki 80% osadest on ümber kujundatud, on uus Daily säilitanud talle iseloomuliku klassikalise raamauto konstruktsiooni, mis tagab sõidukile püsiva tugevuse, mitmekülgsuse ja vastupidavuse.

Uus Daily parandab kõiki ühekordsete ratastega kaubikute tööomadusi. Laaditavuse optimeerimiseks on viidud sõiduki põhimõõtmed paremini tasakaalu – teljevahe, kogupikkus ja kasulik pikkus. Saadaolevaid teljevahesid on parandatud ning uued valikusse kuuluvad teljevahed 3520mm ja 4100mm vähendavad auto tagumist üleülatust, jättes laadimisala muutumatuks.

Uute Iveco kaubikute kaubaruumi maht jääb vahemikku 7,3m3 kuni turu suurima kaubikuni mahuga 19,6m3.

Uute pikemate teljevahedega uus kaubik suudab pakkuda uudset laadimismahtude valikut. 18 ja 19,6m3 mahutavusega mudelitel on oma klassi mahukaim kaubaruum ja 10,8 m3 mahutavusega versioonil on parim laaditavus, mis näitab laadimisplatvormi pikkuse ja kogupikkuse vahelist suhet.

Ühtlasi muutis laadimisplatvormi kõrguse vähendamine 55 mm võrra kauba peale- ja mahalaadimise lihtsamaks ja kiiremaks. Kaubaruumi kõrgus on tagaveoga kaubikute klassis parimate seas. Kauba laadimist saab veelgi lihtsustada, lisades teie uuele kaubikule suurt poolehoidu võitnud tagumise õhkvedrustuse.

Uus Iveco Daily kaubik on üks turu kergemaid kaubikuid (tühimassiga alates 2 050 kg), kuid samas pakkudes üht oma klassi suurimat kandevõimet (üle 4 000 kg 7-tonnise versiooni puhul).