Iveco tarbesõidukid: ainulaadne kandev struktuur, mis on eriti tugevast ja vastupidavast pikitaladega terasest alusraamil.

TUGEVUS

Uus Daily on tugevaim kergklassi tarbesõidukites ning millel on pikaajaline vastupidavus.

Iveco tarbesõidukite kandev struktuur on eriti tugevast ja vastupidavast pikitaladega terasest alusraamil – see eristab Iveco tarbesõidukeid teistest sõiduautode põhjal valmistatud tarbesõidukitest.

Täisraamile tehtud kere tagab sõiduki tugevuse ning vastupidavuse.

Iveco tarbesõidukid on ehitatud erinevas paksuses kandvatele raamidele, mis vastab autode kandevõimetele ning see omakorda tagab ka raskete veoste probleemivaba vedamise. Heitgaaside järeltöötluse süsteemid (NATURAL POWER versioonidel) ja CNG silindrid on paigutatud raami vahetalade juurde, et need ei mõjutaks ega jääks ette veostele mõeldud maksimaalsele ruumile – ka see on üks unikaalne omadus kergete tarbesõidukite segmendis.

Daily on ainus tarbesõiduk, mille täismass küündib 7 tonnini ning kasuliku lasti maksimum üle 4 tonni. Samuti on klassi suunanäitajaks suurimad lubatud esi- ja tagasillakaalud omas klassis. Suurimad pealevõetava veose kogused aitavad teil säästa aega ja kulusid, tehes vähem sõite ning võttes peale rohkem koormat.

Loetletud omadused kinnitavad, miks just Iveco Daily on esimene valik tarbesõidukite klassis transpordiga tegelevate ettevõtete seas. Mitte ainult jaotusvedudeks, vaid kõikideks sõitudeks, kus on vaja kanda suuri koormaid vastupidava tehnikaga.

Uue Daily põhilisteks tugevusteks on tõhusus, suutlikkus ning järelturu väärtus. Ükski teine tarbesõiduk ei suuda pakkuda selliste kaaludega mahtusid nagu Iveco Daily niisamuti nagu teised veokid ei suuda pakkuda nii pikaaegset kvaliteeti ning järelturu väärtusi.