Uus Iveco Daily on täielikult ümber kujundatud, et vastata kõigile teie kergtranspordi vajadustele. Täiesti uus Iveco Daily põlvkond. 

Teie uus Daily on täielikult uus Daily: loomult jõuline ning oma kerguse, mugavuse ja juhitavuse poolest üllatav. Uus ehitus suurendab kandevõimet. Uus rööbe parandab dünaamilist toimivust. Uus vedrustussüsteem edendab suutlikkust ja kaalub vähem.

Uus Daily on see on sõiduk, mis panustab äriedusse – suurem maht, paremini ligipääsetav kaubaruum ja väiksem kütusekulu.

Uus Iveco Daily on täielikult ümber kujundatud, et vastata kõigile teie kergtranspordi vajadustele. Muudatused puudutavad kõike alates tugevast kahekordsete ratastega kabiiniga šassiist kuni kiirteede ja linnaliikluse kõige vilkama ühekordsete ratastega kaubikuni. Uus vaatenurk, uus sõiduk, uus Daily põlvkond.

Uus Daily, mis pakub järjekindlalt mitmesuguste kasutusotstarvete jaoks sobivaid lahendusi, on tõestus hästi liigendatud ja mitmekesisest valikust - üle 8000 tehasevariandi erinevatest keretüüpidest, teljevahedest, mootoritest ja kandevõimetest.

Iveco Daily mudelivalikust leiab ka teie soovidele vastava auto!