Kõige vilkam ja jõulisem Iveco kaubik.

JUHITAVUS

Uue Daily kaubiku juhitavus on senisest veelgi lihtsam ja kergem. See on oluline just B-kategoori juhilubade omanikele, kes on harjunud sõitma pigem sõiduautodega.

Uus Daily kaubik on kergem ja tundlikum Uus pikema teljevahe ja lühema üleulatuvusega ülesehitus võimendab sõiduki tasakaalu ja juhtimisomadusi ilma kitsamates kohtades väledusest järele andmata. Iveco kaubiku pöörderaadius on oma klassi parim näitaja, olles kõigest 11,9 meetrit.

Daily kaubikud on varustatud uute QUAD-LEAF esivedrustuse süsteemidega, mis lihtsustab ja täiustab kaubiku juhitavust, mugavust ning käsitlemist ning mis samas tagab maksimaalse stabiilsuse isegi järsematel manöövritel täislastis autodega.

Kõikide kuni 3,5 tonniste Iveco kaubikute standardvarustusse kuulub uus nelinurkse süsteemi ja kahekordse kiigega vedrustussüsteem, mis tagab paremad kinemaatilised omadused. Mitmed täiustused – näiteks risttala külge kinnitatud mootor – on disainitud veelgi täiuslikemana, et tagada parem jäikusaste ning vähendada auto massi.

QUAD-LEAF vedrustusega uus Daily kaubik tagab maksimaalse kontrolli auto üle ning parima võimekuse (1 900 kg standard maksimaalne koormus).

Üle 3,5 tonnised Iveco kaubikud on standardis varustatud QUAD-TOR vedrustusega, milles on kasutusel torsioonvardad tavaliste lehtvedrude asemel viivad maksimaalsed lubatud sillakaalud kuni 2,5 tonnini (2,1 tonnini kuni 5 tonniste registrimassiga kaubikuversioonidel). Eriti raskeloomuliste vedude jaoks on pakkuda QUAD-TOR vedrustus kõikidele Daily kaubiku versioonidele.

Ühekordsete tagaratastega Daily kaubikutel on uus tagavedrustuse geomeetria, mis viib ülejuhitavuse miinimuini ning mis langetab kaubaruumi laadimiskõrgust -55 millimeetri võrra ning auto kogukaale -8 kilogrammi võrra. Laadimisava kõrgus on nüüd tagaveoliste kaubikute seas Iveco Dailyl kõige madalamal. Lisana on võimalik tellida uutele Daily kaubikutele õhkvedrustust, mis lubab juhile reguleerida laadimisava kõrgus vastavalt laadimistööde iseloomule.