​​​​IVECO DAILY EURO 6, EDASIJÕUDNUD MOOTOR JA KÄIGUKASTI TEHNOLOOGIAD

Jõudlus, mida vajate, et saavutada soovitud tulemused efektiivselt ja usaldusväärselt

Uus Iveco Daily raamauto kasutab arenenud mootoreid ja käigukasti tehnoloogiaid, et tagada parim esitlus ja kütusesäästlikkus mida vajate, et ülesanded saaksid täidetud efektiivselt, usaldusväärselt ja madalate keskkonnamõjudega.
See tarbesõiduk on loodud viimase sõna tehnoloogiate järgi, et vähendada emissioone ning pakkudes kõrgeimat jõudlust:

  • LP-EGR tehnoloogia ilma AdBlue lisandita: mudelitele, millel on IVECO 2,3-liitrine F1A mootor koos Low Pressure Exhaust Gar Recirculation hoiab hoolduse võimalikult lihtsana, tagades kütuse säästmise muutuva asetusega õlipumba ja turbolaadija abiga.
  • SCR tehnoloogia: koos Selective Catalytic Reduction süsteemiga ei muuda see järeltöötlust ning tagab Daily Euro 6 maksimaalse jõu ja efektiivsuse, mida vajate käsikäes madalate jooksvate kuludega.
  • CNG tehnoloogia: Daily Natural Power on töökindel diiselmootor adapteeritud töötama surugaasiga, et tagada diiselmootorile sarnansed näitajad ja jõudlus. Daily Euro 6 raamautoNatural Power on puhtalt töötav sõiduk ning väga vaikne.

HI-MATIC KÄIGUKAST
IVECO HI-MATIC 8-käigulise automaatkastiga pakub Daily Euro 6 raamauto mugavust, turvalisust, kütusesäästlikkust ning esitlust kogu Daily mudelivalikule.

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt