UUE DAILY EURO 6 AJALUGU

ÄRIINSTINKT ALATES AASTAST 1978

Daily identiteet ja DNA on selgelt paigas auto sünnist alates, mil esimene mudel avalikustati aastal 1978.  Iveco rasketehnika pärandas Daily mudeliseeriale mitmed parimad ja tugevaimad omadused, täisraami ja tugevate mootorite koostöö tegi sellest kaubikust ühe legendaarseima. Nüüd, 36 aastat hiljem, on kohal uus Daily, mis esindab täiuslikkust, luues turul uusi suundi ja mustreid, parandab oma klassi rekordeid ning seab lati konkurentidele.

1978

Esimese põlvkonna Daily sünd, kõige esimene iseseisva esivedrustusega tarbesõiduk, tugevate raamitaladega ning tagaveolisena: parim sõiduk raskete koormate veoks ning laia valikuga lisavarustuses, millest igaüks leiab omale sobivaima.

1999

Pidev areng, mugavus ja ergonoomika: sellel Dailyde põlvkonnal on kaasaegsem kabiin parimatest materjalidest, mida seni veel tarbesõidukitel kasutatud pole. Samuti on pakkuda uued turbodiislid Common Rail tehnoloogiaga, mis on terve maailma poolt tunnustatud.

Tänapäev

Täna, truuks jäädes oma pärandile, toob DAILY teieni konkurentsitu võimsuse, piiramatu mitmekülgsuse, loomupärase jõulisuse ja unikaalse vastupidavuse. Uue DAILY EURO 6-ga lisanduvad uued võimalused tänu millele on DAILY õige valik meie klientide äri arengule kaasa aitmaiseks.

Mootorite lai valik, oma klassi parim kogukulu (TCO), uus nutirakendus ja suurenenud mugavus, teeb Euro 6-st ideaalse äripartneri. Saadaval diisel- ja gaasimootoriga ning ka elektriautona, tunneb uus DAILY EURO 6 ennast kodus nii linnas kui pikkadel sõitudel. Veel nõudlikumale kliendile mõeldud uus DAILY põlvkond HI-MATIC EURO 6, eksklusiivse 8-käigulise automaatkäigukastiga, pakub täielikku sõidurõõmu.

 

Brošüür

Saatmiseks valmis

Kas olete tuttav meie mudelivalikuga ja olete juba otsuse teinud? Vajutage siia, et näha, kas see on saadaval.

Leidke edasimüüja

Alt