KOGU OMAMISKULU

TCO2 Live program pakub IVECO raskeveokite klientidele eksklusiivseid teenuseid:

  • TCO2 SMART REPORT – iganädalane aruanne sõidustiili ja kütusekulu kohta
  • TCO2 ADVISING – nõuanded kütuse säästmiseks pühendunud meeskonnalt
  • TCO2 DRIVING – säästlikkusele suunatud sõidukursused. Me õpetame, kuidas kulutada vähem kütust, parandada sõiduki vastupidavust ja suurendada ohutust teel olles

KOGU OMAMISKULU
TCO2 SMART REPORT

TCO2 SMART REPORT

@Titolo

​​​​​Pardarakendusest IVECO DRIVING STYLE EVALUATION kaugjuhtimisega andmete kogumine võimaldab hinnata sõiduki ja juhi peamisi sooritusnäitajaid.

Aruanded saadetakse iganädalaselt automaatse meiliga sõidukipargi haldurile , keskendudes juhi käitumisele ja sellega seotud suundumustele, kütusekulule sõiduki kohta ja kogu sõidukipargi süsiniku jalajäljele. Teenus on sõltumatu muudest veebiportaalipõhistest sõidukipargi haldusteenustest.

Uue STRALIS XP puhul on TCO2 SMART REPORT lisatud 4 aastaks.

TCO2 SMART REPORT ja TCO2 ADVISING võivad kütusekulu vähendada kuni 3%.

TCO2 ADVISING

@Titolo

​​​​IVECO on universaalne kütusealane nõustaja, teie täiskohaga partner püüdlustes saavutada suuremat transpordi tõhusust ja säästvust

Meie kogemused kõige tõhusamatest kütusesäästmise tehnoloogiatest põhinevad aastate jooksul kogutud ja töödeldud (koostöös klientidega) tööandmetel erinevate ülesannete ja marsruutide kohta. 

Nüüd pakub IVECO oma ainulaadset teadmust kõigil turgudel teenusena läbi pühendunud kütuseasjatundjate meeskondade, kes pidevalt jälgivad sõidukipargi peamisi sooritusnäitajaid (KPI), et luua sihtotstarbelisi arenguplaane. Üks aasta teenust TCO2 ADVISING on lisatud uutele mudelitele STRALIS XP ja NP.

TCO2 SMART REPORT ja TCO2 ADVISING võivad kütusekulu vähendada kuni 3%.

TCO2 DRIVING

@Titolo

​​Head juhid võivad parimaid tehnoloogiaid kasutades palju kütust kokku hoida: seepärast pakub IVECO spetsiaalseid juhtide koolitusprogramme klientide juhtide oskuste arendamiseks. 

Me õpetame, kuidas kulutada vähem kütust, parandada sõiduki vastupidavust ja suurendada ohutust teel olles

Kursusi saab kujundada kliendi nõudmiste järgi ja läbi viia nii nende kui IVECO ruumides. Kaetavate teemade hulka kuuluvad teadmised sõidukist, selle funktsioonidest ja omadustest ning sõidukogemus professionaalse õpetajaga. ​​​

TCO2 SMART REPORT ja TCO2 ADVISING võivad kütusekulu vähendada kuni 3%.