​Iveco kliendikeskus tagab ööpäevaringse abi Euroopa 31 riigis 10 keeles

Iveco pakub maanteeabiprogrammi Assistance Non-Stop 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas.

Selle keskse teenuse toetamiseks on Iveco teinud suuri investeeringuid kliendikeskusesse, mis on mõeldud esimeseks kontaktpunktiks kliendile, kui teel peaks veokiga midagi juhtuma. Kliendikeskus koordineerib maanteeabiga seotud kõiki tegevusi alates ühendusevõtust kuni maanteeäärse remondini. Kui vaja, kaasatakse tegevusse ka Iveco edasimüüja.

Maanteeabi tellimiseks helistage tasuta numbril 00 370 606 00087. 80 operaatorist koosnev meeskond tagab kohese reageerimise ja kiire lahenduse mis tahes probleemile. Selleks kaasatakse tegevusse teele jäänud veokile lähim ja kõige sobivam Iveco teeninduskeskus. Abi osutamisel (olgu see siis kas maanteeäärne väiksem remont või pukseerimine ja sellele järgnev põhjalikum remont töökojas) jälgib kliendikeskus tööde kulgu, hoiab teid toimuvaga kursis ja tagab, et veok saab võimalikult kiiresti töökorda.

Enne kliendikeskuse poole pöördumist:

hoidke veoki dokumente käepärast;

andke võimalikult täpne teave oma asukoha kohta.

Operaatoriga rääkides:

andke nii palju teavet, kui vaja;

kirjeldage võimalikult täpselt probleemi olemust.

Kõne lõpus antakse teile faili number, mille abil saate veebis jälgida tööde kulgu.

Kliendikeskus jälgib olukorda kuni lõpuni ja tagab, et seisuaeg on võimalikult minimaalne.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 40e6739e-d90c-8089-73e1-a228c4d68265.