Blue&Me™ Fleet tagab reaalajas ühenduse keskarvuti ja sõiduki vahel: andmed edastatakse automaatselt, mis võimaldab kohe analüüsida sõiduki läbisõitu ja kasutuskulusid.

BLUE&ME™ FLEET on KULUTÕHUS

Blue&Me™ Fleet optimeerib juhi ja sõiduki tootlikkust: see aitab vähendada kütusekulu, planeerida hooldust ja oluliselt lihtsustada andmeanalüüsi.
Kasutusvalmis funktsioonide hulka kuuluvad järgmised funktsioonid: sõiduki peamiste tööparameetrite tuvastamine, keskmise läbisõidu ja kütusekulu hindamine ning tahhomeetri andmete kaugjuhitav allalaadimine.

BLUE&ME™ FLEET on keskkonnasäästlik

Operatsioonisüsteem Blue&Me™ Fleet võimaldab hinnata juhtide sõidustiili ja kütusekulu ning seeläbi juurutada energiatõhusat ja keskkonnasäästlikku sõiduviisi.
Tänu BLUE&ME™ Fleetile saavad operaatorid töötada keskkonnasäästlikumalt ja muuta selline tööviis oma ärieetika keskseks osaks.

BLUE&ME™ FLEET ECODAILY JA STRALISE MUDELITEL

Blue&Me™ Fleeti saab paigaldada kõikidele ECODAILY mudelitele (kaubikud ja madelveokid täismassiga 3,5–7 t) ja kõikidele STRALISE mudelitele (sadulveokid ja täishaagisega veokid täismassiga 18–44 t). Blue&Me™ Fleeti pakutakse ka koos Euro 5 ja EEV mootoritega.
Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: e8e6f09e-a97a-8089-73e1-ae81d773949d.