Keskkonnasäästlik masinapark, kulutõhus haldamine. Ja vastupidi.
BLUE&ME™ FLEET võimaldab Ivecol pakkuda operaatoritele täieliku lahenduse tarbe- ja tööstussõidukite pargi haldamiseks.

See on ainus masinapargi haldamise süsteem, mida pakub ja paigaldab ning millele annab garantii otse sõidukitootja. Süsteemi on võimalik paigaldada erinevatele kaubikutele, madel- ja sadulveokitele ning täishaagisega veokitele täismassiga 3,5–44 t.

MIS ON BLUE&ME™ FLEET?

Blue&Me™ operatsioonisüsteemi arendajad töötasid välja ka süsteemi Blue&Me™ Fleet. See on kõige lihtsam, efektiivsem ja moodsam masinapargi haldamise tööriist turul. Seda pakub ainult Iveco.
Blue&Me™ Fleeti platvorm kogub otse mootori ja šassiisüsteemi juhtseadistelt kokku kõik sõiduki põhiandmed, sh kütusekulu. Süsteemi on integreeritud GPS-vastuvõtja, mis võimaldab igal ajahetkel jälgida sõiduki asukohta.
Kõik andmed edastatakse GPRSi kaudu ning juurdepääsuks tuleb kasutada internetibrauserit ja spetsiaalset veebiportaali. See tähendab, et kogu masinapargi andmed saabuvad õigel ajal ning neid on võimalik kohe efektiivselt ja usaldusväärselt töödelda.

KAKS PARTNERIT, MÕLEMAD OMA ALA LIIDRID

Blue&Me™ Fleet on välja töötatud kahe üleilmse ettevõtte koostöös:
kui operatsioonisüsteem ja riistvara on valminud Fiat Groupi ja Microsofti koostöös, siis masinapargi haldamise teenused on välja töötatud koostöös Qualcommiga.
Spetsiaalse tarkvara on loonud Iveco.

Web Part Error: A Web Part or Web Form Control on this Page cannot be displayed or imported. The type could not be found or it is not registered as safe. Correlation ID: 8d53199f-59f9-8089-73e1-a3d56f4925aa.