Pressiteade

Iveco on Yamaha Racing Teami ametlik sponsor
Kahe viimase aasta kogemuste põhjal otsustas Iveco astuda järgmise sammu MotoGP maailma ja eriti Fiat Yamaha meeskonna poole.

Lisaks põhilise varustaja rollile hakkab Iveco nüüd algava hooaja ametlikuks sponsoriks Fiat Yamaha meeskonnale, milles sõidavad üheksakordne maailmameister Valentino Rossi ja tema partner Jorge Lorenzo. See partnerluse laiendamine on kooskõlas Iveco laiema tegevuskavaga, mille eesmärgiks on suurem seotus spordimaailmaga ja rahvusvahelise tuntuse jõuline säilitamine, samuti Iveco kui kaubamärgi energilisuse ja elujõulisuse rõhutamine.

Uus kaheaastane sponsorleping Fiat Yamaha meeskonnaga suurendab märgatavalt Iveco kaubamärgi rahvusvahelist tuntust. Muuhulgas sisaldab see lisaks kahele eelmistel hooaegadel kasutuses olnule veel nelja raskeveoki Stralis 450 ja ühe EcoDaily Combi tarnimist.

Neid sõidukeid kasutatakse eelseisval MotoGP maailmameistrivõistluste hooajal võistkonna mootorrataste ja tehnilise boksi varustuse veoks.

See sponsorlus tõestab veelkord Iveco tugevaid sidemeid väljapaistvate spordimaailma partneritega – viimati maailmakuulsa ragbivõistkonna, Uus-Meremaa rahvusmeeskonnaga All Blacks – sõlmitud sidemed ja muidugi Scuderia Ferrari ametliku varustaja roll. Üheks enesetutvustusvõimaluseks on oma tuntuse seostamine selliste tipptasemel sportlaste ja spordiüritustega, kelle tekitatavaid emotsioone ja kõike spordiga kaasnevat kajastab ülemaailmse levikuga meedia.

Iveco

Iveco töötab välja, toodab ja turustab suurt valikut kerge, keskmise ja raske koormusega kaubaautosid, raskeveokeid, linna- ja linnadevaheliste liinide busse ning eriotstarbelisi sõidukeid, mida rakendatakse näiteks tuletõrjeks, maastikusõiduks, julgeoleku tagamiseks ja kodanikukaitseks.

Ivecos töötab üle 24 500 inimese. Ettevõttel on 16 riigis 27 tootmisüksust, kus kasutatakse tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, mis on välja töötatud viies uuringukeskuses. Lisaks Euroopale tegutseb ettevõte Hiinas, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas. Igas maailma nurgas on tagatud Iveco sõidukite tehniline tugi tänu rohkem kui 4600 teeninduspunktile rohkem kui sajas riigis.

Torino,

2010-02-04