Pressiteade

Iveco toob turule uue Stralis Hi-Way

Loome uued standardid tõhususe, kvaliteedi ja kliendile pakutava väärtuse vallas

 • Väiksemad omamiskulud
 • Väiksem kütusekulu
 • Ainulaadse HI-eSCR-tehnoloogiaga Euro VI mootorid
 • Kabiini suurem ergonoomilisus ja mugavus ning täiustatud disain
 • Täiustatud teeohutusfunktsioonid
 • Uued vahendid tegevuse haldamiseks

  Iveco tutvustab täna oma raskeveokite seeria uue põlvkonna mudelit STRALIS Hi-Wayd. Uus STRALIS pakub tugevat konkurentsi tänasel ja homsel raskeveokite turul.

  Sõiduk paistab silma oma tõhususe, kvaliteedi ja kliendile pakutava väärtuse poolest, lisaboonuseks on Iveco pühendumus jätkusuutlikule transpordile, mis väljendub ülipuhastes heitgaasinäitajates.

  Uue STRALIS Hi-Wayga tugevdab Iveco taas oma ettevõtte strateegiat vähendada sõiduki omamiskulusid (TCO). STRALIS Hi-Way pakub kütusesäästu ja väiksemaid hoolduskulusid, täiustatud töökindlust ja kvaliteeti, ergonoomilisemat kabiini ja mugavamat sõitu, aga ka optimeeritud lahendusi tegevuse haldamiseks.

  Iveco raskeveokite osakonna vanemasepresident Alessandro Mortali ütleb: „Uus STRALIS aitab säästa kõigilt põhikuludelt. Selle tulemusel väheneb omamiskulu kümne enam levinud rakendustüübi korral kuni 4% võrra.”

  Iveco müügi- ja turundusosakonna vanemasepresident Enzo Gioachin ütleb: „Praegune majandusseis on üks keerukamaid, millega meie valdkond on kunagi silmitsi seisnud. Uue STRALISE turuletoomisega püüame negatiivset suundumust positiivseks pöörata. Pakume klientidele ideaalset komplekti uuenduslikkusest, täiustatud teenustest ja otsestest säästmisvõimalustest.”

  STRALIS Hi-Way kasutab väga uuenduslikku mootoritehnoloogiat – koos Euro VI nõuete täitmiseks vajaliku patenteeritud HI-eSCR-süsteemiga FPT Industrialilt –, mis suudab vastata uusimate heitmestandardite nõuetele, kuid ei vaja senisest enam kütust.

  Lisaks on STRALIS Hi-Wayl uue kujundusega kabiin, edasi arendatud integreeritud telemaatikasüsteemid, täiustatud klienditeenindusfunktsioonid ja tipptasemel teeohutusseadmed.

  Sõiduki uue põlvkonna mudelid on läbinud põhjalikud kvaliteedi- ja töökindlusuuringud, mille raames tehti 6 miljoni kilomeetri ulatuses töökindluskatseid ja läbiti rohkem kui 11 miljonit reaalset sõidukilomeetrit.

  Uut STRALIST toodetakse Iveco raskeveokitehases Madridis Hispaanias. Tehas sai hiljuti maineka maailmaklassi tootmisettevõtte (WCM) programmi hõbemedali, mis on üks suurimaid võimalikke saavutusi selles vallas. Programm keskendub raiskamise ja kadude elimineerimisele ning see sisaldab 20 rahvusvaheliselt, objektiivselt hinnatavat alampunkti töökoha organiseerituse, kvaliteedi, hoolduse ja logistika valdkonnast.