Pressiteade

Iveco avab oma esimese vedukikeskuse
Eile Hannoveris avatud esimese vedukikeskusega paneb Iveco aluse uuele algatusele rahvusvahelise autotranspordi edendamiseks. Iveco on otsustanud rajada Euroopa põhilistel ühendusteedel töötavate raskeveokite jaoks eriotstarbeliste tugikeskuste keti.

Vedukihoolduskeskuse projekti põhilised näitajad on:

  • ööpäevaringne teenindus
  • nüüdisaegsed diagnostikavahendid, mida saab korraga kasutada mitmel veokil
  • erialase koolitusega tehnikud
  • rikkalik varuosade laovaru
  • haagiste tugiteenused Bullder-seeria toodete abil (Iveco haagisevaruosade kaubamärk).

Haagiste hooldus võimaldab muuta vedukikeskused olulisteks tugipunktideks, mis suudavad pakkuda kõiki transpordiettevõtetele vajalikke teenuseid.

Iveco klienditeeninduse vanem asepresident Enzo Gioachin ütles:

„Hannoveris avatud vedukikeskus on esimene 400-st kaugsõiduautode hoolduseks ettenähtud töökojast, milletaolisi hakkab Iveco rajama üle kogu Euroopa. Need on tõelised raskeveokite teeninduskeskused, mis on valitud oma teeninduse kvaliteedi ja asukoha järgi, et tagada parima tasemega teenindus Euroopa suuremate ühendusteede ääres.“

Projekti arendamise esimestel etappidel rajatakse 140 uut vedukite hoolduskeskust Saksamaale ja Prantsusmaale, kuna ligi kaks kolmandikku rahvusvahelistest kaugvedudest läbib neid kahte riiki.

Iveco vedukikeskus on teeninduse täiustamise tipptulemus, mida Iveco on arendanud kõikide olemasolevate vahenditega – alates tehnilisest koolitusest kuni kliendisuhete hoidmise koolituseni, alates kohalikest diagnostikaseadmetest kuni kaugrakendusteni, mis võimaldavad täiuslikku veatuvastust eemal paikneva teabekeskuse abil.

Uus infosüsteem VOR (sõnadest Vehicle Off Road – mittekorras sõiduk) jälgib kõikide töökojas olevate sõidukite seisundit, et ettevõtte töötajad saaksid vastavalt oma vastutustasemele näha kõiki töökojas olevale sõidukile tehtavaid töid ja nende ajakava. Eesmärgiks on tagada pühendumine tulemusele: sõiduk tuleb võimalikult kiiresti töökorda saada.

Alates varuosade logistika eest vastutajatest kuni Iveco varuosade kesklao vastava töötajani, alates koolitus- ja diagnostikajuhist kuni iga mehaanikuni on kõik ettevõtte töötajad reaalajas omavahel ühenduses ja valmis lahendama kliendi mis tahes probleemi.

Iveco

Iveco töötab välja, toodab ja turustab suurt valikut kerge, keskmise ja raske koormusega kaubaautosid, raskeveokeid, linna- ja linnadevaheliste liinide busse ning eriotstarbelisi sõidukeid, mida rakendatakse näiteks tuletõrjeks, maastikusõiduks, julgeoleku tagamiseks ja kodanikukaitseks.

Ivecos töötab üle 24 500 inimese. Ettevõttel on 16 riigis 27 tootmisüksust, kus kasutatakse tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, mis on välja töötatud viies uuringukeskuses. Lisaks Euroopale tegutseb ettevõte Hiinas, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas. Igas maailma nurgas on tagatud Iveco sõidukite tehniline tugi tänu rohkem kui 4600 teeninduspunktile rohkem kui sajas riigis.

Torino

2010-04-23