Pressiteade

Iveco jaoks välja töötatud Blue&Me TomTom Hannoveris 2010
Hannoveri 2010. aasta IAA messil, mis toimub 23.–30. septembril (pressipäevad 21. ja 22. september), esitleb Iveco väikeveokite maailma jaoks tähtsat uuendust.

Selleks on Blue&MeTM teabe- ja meelelahutuspaketi ühildamine spetsiaalselt Iveco jaoks välja töötatud TomTomi navigatsioonisüsteemiga. Süsteem tuuakse rahvusvahelisele turule Iveco väikeveokite mudelitel ECODAILY töömassiga 2,8–7,0 tonni.

Süsteem põhineb Fiat Group Automobilesi ja Microsofti koostöös valminud telemaatikalahendusel Blue&Me, mis on muutnud side, teabe ja meelelahutuse paradigmasid, et suurendada mugavust ja elukvaliteeti sõiduki kabiinis. TomTomiga integreerimine tagab enneolematult kõrgetasemelise ühenduse navigatsioonisüsteemi ja sõiduki vahel.

Tänu Blue&Me ja TomTomi kombinatsioonile rahuldab Iveco klientide kõige rangemad nõuded, pakkudes paindlikku ja hõlpsalt kasutatavat süsteemi, mis võimaldab juhtme- ja käed-vaba helistamist mobiiltelefoniga, teel navigeerimist parima võimaliku tehnoloogia abil ja annab kasulikku sõiduinfot.

Lisaks 4,3-tollisele LCD-puuteekraanile on liiklusohutuse seisukohast suur tähtsus võimalusel kasutada häälkäsklusi ja roolile paigaldatud lüliteid mobiiltelefoni ning raadio ja stereosüsteemi käsitsemiseks.

Süsteemi haldamine, uuendused ja kohandamine toimuvad läbi kasutajaliidese TomTom HOME, kuhu on eelnevalt laaditud andmed kogu Iveco hooldusvõrgustiku kohta.

Blue&Me™ – TomTom – Iveco on osa tehniliste uuenduste seeriast, mida Iveco sellel aastal Hannoveris esitleb. Kõik need uuendused on teoks saanud tänu ettevõtte viimaste aastate investeeringutele. Tegelikult on Iveco turule toonud mõned olulised tehnilised uuendused, eelkõige alternatiivse veojõu valdkonnas.

Iveco väljapaneku peateema 2010. aasta Hannoveri näitusel on „uuendustest reaalsuseni“ ehk „uuenduste viimine reaalsusesse“.

Iveco

Iveco töötab välja, toodab ja turustab suurt valikut kerge, keskmise ja raske koormusega kaubaautosid, raskeveokeid, linna- ja linnadevaheliste liinide busse ning eriotstarbelisi sõidukeid, mida rakendatakse näiteks tuletõrjeks, maastikusõiduks, julgeoleku tagamiseks ja kodanikukaitseks.

Ivecos töötab üle 24 500 inimese. Ettevõttel on 16 riigis 27 tootmisüksust, kus kasutatakse tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, mis on välja töötatud viies uuringukeskuses. Lisaks Euroopale tegutseb ettevõte Hiinas, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas. Igas maailma nurgas on tagatud Iveco sõidukite tehniline tugi tänu rohkem kui 4600 teeninduspunktile rohkem kui sajas riigis.

Torino

2010-09-07