Pressiteade

Iveco on 2013 MotoGP ja Yamaha Factory Racing meeskondade ametlik sponsor

Uuendatud partnerlus tähtsaima rahvusvahelise mootorrataste maailmameistrivõistluste sarjaga. Juba neljandat aastat järjest on Iveco  MotoGP veoautode ja kaubikute tarnija.

Uue võidusõiduhooaja algus on kavandatud 7. aprillile. Õhtune võidusõit toimub Katari pealinna Doha äärelinnas „Losail“ rahvusvahelisel ringrajal. Meistrivõistlused lõpevad 10. novembril Hispaanias, Valencias. Tipptasemel mootorratturid osalevad 18 etapil, mis toimuvad neljal kontinendil, kolmeteistkümnes riigis.

IVECO TT Assen 2013 võistluse etapi nimetusest nähtub, et Iveco on „Assen“ ringraja nimisponsor. Siin toimub võistlus 29. juunil, 2013 a. Hiljem on Iveco jälle nimisponsori rollis „Aragon“ ringrajal, kus võistlus toimub 29 septembril, 2013 aastal. Võidusõit kannab ametlikult nime  „Gran Premio IVECO de Aragón“.

"Iveco" nimetus on kajastatud „Assen“ ja „Aragon“ trassidel, konkreetselt kahes esimeses kurvis, stardijoonel ja kesktribüünil. Lisaks „Assen“ ja „Aragon“ ringradadele on Iveco logo selgesti nähtav ka Katari ringrajal, kus seda demonstreeritakse kahes esimes kurvis ja stardijoone taga. Logo on nähtav ka Kataloonia ringrajal kus seda demonstreeritakse raja ühes kurvis ja alusel.

Iveco jätkab firma „Dorna Sports“ toetamist, kes on 2013 aasta MotoGP organisaator ja kaubandusõiguste hoidja.  Samuti annab Iveco  Hispaania assotsiatsioonile 4 kaubikut Daily ja 13 uut veoautod Stralis Hi-Way - need on Iveco raskeveokite gamma lipulaevad. Iveco turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest tuntud transpordivahendeid kasutatakse seadmete, materjalide ja mobiilsete töökodade transportimiseks kogu võistluste hooaja jooksul.

Lisaks sellel uuendas Iveco 2013 aasta hooajaks partnerlussuhted Yamaha Factory Racing team meeskonnaga. Meeskonna liidrile, hispaanlasele Jorge Lorenzo´le, kuulub 2012 aasta maailmameistri tiitel. Sel aastal võib "Yamaha Factory Racing" meeskond pretendeerida  itaalia võidusõitjale Valentino Rossi - üks tuntumatest nimedest professionaalses motospordis, kes varem koos Yamahaga võitis neli maailmameistri tiitlit.

 Mootorrataste, büroode, mobiilsete töökodade ja „Yamaha Factory Racing“ personali transportimiseks annab Iveco meeskonna käsutusse seitse uut veoautot Stralis, millest neli on Hi-Way kabiiniga ja ühe kaubiku Daily.

Iveco aktiivset osalemist spordimaailmas kinnitab ettevõttele tähtis koostöö „Dorna Sports“ ja „Yamaha Factory Racing“ firmadega. Osaledes sellistel mainekatel spordiüritustel nagu MotoGP, demonstreerib Iveco oma väärtusi, millest tähtsaimad on usaldusväärsus, eesmärkide saavutamine ja meeskonnatöö.