Pressiteade

Iveco on 2012. aasta MotoGP maailmameistrivõistluste partner

Kolmandat aastat järjest on Iveco ka 2012. aastal veokite ja kaubikute tarnijana MotoGP partner. Tegemist on suurima rahvusvahelise mootorrataste võistlussarjaga, mis algas eelmisel pühapäeval (8. aprillil) Dohas prožektorite valguses toimunud põneva Katari võidusõiduga. Maailmameistrivõistluste avaetapi kaks esimest kurvi kujundati Iveco uue Daily reklaamimiseks koos ikoonilise Supermani logoga, mida Iveco on kasutanud alates uue mudeli turuletulekust.

2012. aasta MotoGP hooaeg, mis koosneb 14 riigis peetavast 18 etapist, on 60-aastase ajalooga spordiala tippsündmus, mida näidatakse 207 riigi televisioonis ja mille ühte võistlust jälgib 30 miljonit silmapaari. Tänu Dorna Sportsiga saavutatud kokkuleppele on Iveco kaubamärk kajastatud ja silmapaistval kohal mitmel selle hooaja võistlusel.

Iveco on ka 30. juunil Hollandis toimuva Asseni võidusõidu ja 30. septembril Hispaanias toimuva Aragóni võidusõidu nimisponsor. Sündmuste ametlikud nimed on Iveco TT Assen 2012 ja Iveco Grand Prix de Aragón. Mõlemal ringrajal on Iveco kaubamärk nähtaval kohal kogu ringraja ümbruses, kaasa arvatud stardijoone kohal oleval sillal.

Samuti pakub Iveco sel aastal taas olulist tuge meistrivõistluste korraldajatele, andes neile 13 Stralist ja neli uut Dailyt koostemehhanismide, materjalide ja seadmete, kontorite ja teisaldatavate töökodade transportimiseks kõigile üritustele.

Jätkub ka partnerlus Iveco ja Yamaha tehasemeeskonna vahel, mille värvides sõidavad 2011. aasta meistrivõistlustel teise koha saanud Jorge Lorenzo ja MotoGP tõusev täht Ben Spies, kes sai eelmisel aastal üldarvestuses viienda koha. Iveco on meeskonna ametlik sponsor ja nagu eelmistelgi hooaegadel, antakse meeskonna käsutusse Yamaha mootorrataste ja personali ning nende varustuse, töökodade ja teisaldatavate kontorite vedamiseks ühelt võistluselt teisele seitse Stralist ja kaks Dailyt.

Jätkuvalt on Iveco partnerlussuhetes ka Pramac Racing Teami sõitja Héctor Barberaga – Iveco annab meeskonna kasutusse kolm Ecostralise sadulveokit. Iveco ja jätkusuutliku transpordi põhimõtteid järgiv Pramaci meeskond pingutab suurema ökoloogilisuse saavutamise nimel, tehes järjest keskkonnateadlikumaid valikuid: üritustel meeskonna ja personali majutamiseks kasutatav struktuur valmistatakse ülikergest materjalist, millega vähendatakse transportimisel sõiduki kütusekulu; sisekujunduse loomisel kasutatakse täielikult ümber töötatud materjali ja, nagu ka teisaldatavate kontorite puhul, varustatakse seda ruumi vooluga tuuleturbiinide abil. Lisaks kasutab meeskond boksialal ringi liikumiseks elektrilisi mootorrattaid.

Iveco peab mootorrataste maailmameistrivõistluste siseringis osalemist jätkuvalt suurepäraseks võimaluseks reklaamida oma kaubasõidukeid ja kaubamärki kogu maailmas.