Pressiteade

Iveco 2012 aasta Hannoveri IAA Autonäitusel

Iveco esitab palju uudiseid 2012 a. 20-27 septembrini toimuval Hannoveri 64-ndal Rahvusvahelisel autoranspordi alasel näitusel (IAA).

Pärast 1. juulil toimunud ametlikku esitlust debüüteerib suure rahvusvahelise auditooriumi ees uus Stralis Hi-Way  Lisaks sellele esitletakse näitusel uut, põhjalikult ümberkujundatud kabiiniga TRAKKER’it.

 Demonstreeritakse Iveco Euro VI heitmenormidele vastavaid mootoreid ülitõhusa katalüüsreduktsiooni süsteemiga High Efficiency SCR (HI-eSCR), mille pantenteeris FPT Industrial.

IAA, olev stend pakub külastajatele Iveco toodangust täielikku ülevaadet, alates kergest tarbesõidukist kuni raskeveokini, kaasa arvatud mikrobussid, autobussid ja ehitusmasinad. 

 Kogu väjapanek rõhutab, et firma Iveco strateegia keskmeks on klient. Tähelepanu on alati keskendatud väärtuse loomisele neile, kes kasutavad Iveco transpordivahendeid igapäevases töös. Transpordivahendite kasutamist lihtsustavate uute tehnoloogiate loomisel püüab "Iveco" maksimeerida tootlikkust, kvaliteeti ja mugavust ning samal ajal vähendada ekspluatatsioonikulusid.

 Kahe tuhande ruutmeetrise üldpinnaga stend on loodud samades värvides ja materjalidega nagu Fiat tööstuspark See on esimene multifunktsionaalne keskus Fiat Industrial maailmas.

Iveco raskeveokid Hannoveri näitusel

Iveco stendil on tähelepanu keskmes uus Stralis Hi-Way - eriti konkurentsivõimeline valik raskekaaluliste kaupade transportimiseks nii praegu ja lähemas tulevikus. 

 Võimsus, mugavus, ergonoomika ja ohutus – need on vaid mõned uue Stralis Hi-Way omadused. See veok pakub kliendile palju olulisi eeliseid, sealhulgas tavatingimustes kasutamisel kuni 4% ekspluatatsioonikulude vähenemist. 2012 aasta Hannoveri näitusel demonstreeritakse uut Stralis versiooni, mis vastab Euro V ja Euro VI heitmenormidele.

 Teine tähtis Stralis seeria uudistoode, mida esitletakse 2012 Hannoveris, on LNG Natural Power. Veeldatud maagaasil töötava mootoriga transpordivahend sobib kaupade transportimiseks keskmisele kaugusele ja ööliinidel. Alates käesolevast aastast turustatakse veokit kogu Euroopas. 

 Uuendatud raskeveokite seeria lõpetab uus Trakker - teedeta maastikule ettenähtud ehitusveok, mille esmaesitlus toimub Hannoveri näitusel. Eriti innovatiivse kabiiniga uus Trakker võib töötada raskesti läbitaval, ebatasasel maastikul. Veokile on paigaldatud Cursor mootorid (8 või 13 Euro V), mis tagavad 365 päeva aastas töötavale transpordivahendile võimsuse ja pikaealisuse. Uus Trakker  suurendab tootlikkust, vähendades samal ajal veelgi üldisi ekspluatsiooni- ja kasutuskulusid.

Hannoveris on tähelepanu keskmes ka Astra kaubamärk uue HD9 versiooniga.  See on transpordivahend, mis kaevandus/ehitus transpordi valdkonnas saab põhiliseks lähtepunktiks kõigile suurtele ettevõtetele, kes otsivad usaldusväärset partnerit nii transpordivahendite vastupidavuse mitmekesisuse kui klienditoe osas.

Demonstreeritakse täielikku gammat Daily, Ergocargo, ja Magelys Pro

Oluline osa Iveco stendist on eraldatud ülejäänud gammale: kergemaid transpordivahendeid esindab uus Daily aga keskmise gamma transpordivahendeid esindab Eurocargo.

Eksponeeritakse kolme uut Daily veokit, millest üks on varustatud elektriajamiga. See on kõrge töökindlusega transpordivahend, kohandatud suurepäraselt linnas täidetavate ülesannete täitmiseks, näiteks kaupade tarnimine kliendi ukseni või reisijatevedu.

 Stendil eksponeeritakse ka keskmist transpordivahendit Eurocargo. See on vaieldamatu Euroopa turuliider, mis hoiab esikohta 6-18 t GVM segmendis.

 Külastajad võivad tutvuda ka reisijateveoks ettenähtud transpordivahenditega. Iveco pakub uut väikebussi Daily, mis ühendab traditsiooniliselt tunnustatud Daily kvaliteedi reisijateveo sektori liidri omadustega. See transpordivahend on ideaalne lahendus reisiateveo sektoris töötavatele klientidele ja sobib nii linna kui kiireks transportimiseks väljaspool linnatranspordivõrku.

 Näitusel demonstreeritava gamma lõpetab Magelys Pro. See buss on tõsnud viimastel aastatel liidrikohale luksusbusside segmendis "Gran Turismo". Kõrged tööparameetrid, väga madal kütusekulu, madalad heitenormid, eriti kõrge usaldusväärsus pikaajalisel kasutamisel ja mis kõige tähtsam, eksklusiivne mugavus juhile ja reisijatele - need omadused suudavad rahuldada ka kõige nõudlikumaid kliente. 

Stendi keskosa –FPT Industrial mootorid. Innovatsioonile ja teenustele eraldatud tsoon.

 Stendi keskel, mootorite tehnoloogiale eraldatud tsoonis võivad külastajad näha Fiat Industrial selgroogu - FTP Industrial loodud mootoreid Euro VI.

 Luues CNH ettenähtud mootoreid Tier IV ja kaasaegse, patenteeritud katalüüsreduktsiooni süsteemi High Efficiency SCR SCR (HI-eSKS), FTP Industrial konstrueeris ja tootis innovatiivseid lahendusi kõikidele ettevõtetele, mis kuuluvad Fiat Industrial - suuruselt kolmandale suuremõõtmeliste kaupade sektori ettevõttele.

 Kinnitades Iveco pidevat kohustust, teostada uuringuid uute tehnoloogiliste lahenduste ja võimalike tulevikustsenaariumite vallas, on stendil innovatsioonile pühendatud tsoon, kus demonstreeritakse Iveco Dual Energy kontseptsiooni kergeid, diisel-hübriidajamiga transpordivahendid.

 Stendil on ka müügijärgse teenindamise tsoon, kus külastajad võivad kohtuda Iveco Klientide teenindamise osakonna ja Iveco Finanziaria esindajatega, kes püüavad tagada klientidele maksimaalse tehnilise ja finantsabi, alates transpordivahendi ostust kuni selle teenindamiseni kogu ekspluatatsiiooniperioodi jooksul.

 Iveco jätkub oma toodangu demonstreerimist välitsoonis, kus demonstreeritakse spetsiaalvarustusega transpordivahendeid. Nende masinate seas on Eurocargo auto tuletõrjeredeliga, mille valmistas Iveco Magirus - üks maailma tuntumatest tuletõrje- ja päästetehnikat tootvatest ettevõtetest ja tuletõrjeredelite tootmise ülemaailmne liider.