Pressiteade

Iveco ja Coca-Cola Enterprises juurutavad uudse hübriidauto Eurocargo
Iveco andis täna Euroopa ärifoorumil (European Business Summit) Brüsselis Coca-Colale üle diiselelektrilise rööphübriidajamiga pakiauto Eurocargo, mis on Euroopa linnaliikluse jaoks esimene omataoline tootmisvalmis sõiduk.

Väikese süsinikuemissiooniga sõiduki prototüübi andis ettevõtte Coca-Cola Enterprises Europe presidendile Hubert Patricot’le üle Iveco müügi ja turunduse vanem asepresident Franco Miniero.

Coca-Cola Enterprises (CCE) on selles pilootprojektis Iveco partneriks, et katsetada hübriidtehnoloogia sobivust kaubaveoks. Coca-Cola kasutab seda sõidukit Brüsselis oma kaupade veoks juuli lõpuni. Tänu sellistele uuendustele teeb Coca-Cola käegakatsutavaid ja mõõdetavaid edusamme jätkusuutliku arengu, sealhulgas transpordiheitmete vähendamise suunas.

Iveco

Iveco töötab välja, toodab ja turustab suurt valikut kerge, keskmise ja raske koormusega kaubaautosid, raskeveokeid, linna- ja linnadevaheliste liinide busse ning eriotstarbelisi sõidukeid, mida rakendatakse näiteks tuletõrjeks, maastikusõiduks, julgeoleku tagamiseks ja kodanikukaitseks.

Ivecos töötab üle 24 500 inimese. Ettevõttel on 16 riigis 27 tootmisüksust, kus kasutatakse tipptasemel tehnoloogilisi lahendusi, mis on välja töötatud viies uuringukeskuses. Lisaks Euroopale tegutseb ettevõte Hiinas, Venemaal, Türgis, Austraalias, Argentiinas, Brasiilias ja Lõuna-Aafrikas. Igas maailma nurgas on tagatud Iveco sõidukite tehniline tugi tänu rohkem kui 4600 teeninduspunktile rohkem kui sajas riigis.

Torino

2009-03-26