Pressiteade

IVECO andis Lätis Aldarisele (osa Carlsberg Groupist) üle üheksa Iveco sõidukit

Aldaris valis oma sõidukipargi partneriks Iveco. Lätis sõidab praegu Aldarise kaubamärgi all 40 kaubaautot. 2011. aasta alguses sõlmitud lepingu tingimuste kohaselt lisandub sellele autopargile 9 Iveco sõidukit.

  Valitud mudeliteks on 5-tonnise kandevõimega Daily kaubikud ja 10-tonnise kandevõimega keskmise suurusega Eurocargo veokid. Daily kaubikud on varustatud kaasaegse võimsa, säästliku ja keskkonnasõbraliku diiselmootoriga, mis vastab EURO 4 nõuetele. Madal laadimiskõrgus ja külgmine lükanduks teevad pakkide laadimise ergonoomiliselt mugavaks.

  10-tonnise kandevõimega Eurocargo veokitel on ülimalt keskkonnasõbralikud EURO 5 nõuetele vastavad mootorid. Veokitel on raamile paigaldatud kerged ja tihendatud kaubaruumid ning tagumised tõsteseadmed.

  Aldarisele üleantavad sõidukid on varustatud soojendusega elektriliste tahavaatepeeglite, sõiduohutust tagavate päevatulede, õhukonditsioneeri ja juhile lisamugavust pakkuva õhkvedrustusega istmega. Selle tehingu lõpuleviimise olulised tegurid olid Iveco mudelite tugevus ja töökindlus, mis aitab pikendada sõidukite kasutusiga, konkurentsivõimelised ostu- ja tagasimüügitingimused ning teeninduskvaliteet.

Ernestas Jakubonis, Iveco Baltikumi esinduse juhataja tõdes, et meie toodete valimine Carlsbergi-suguse ettevõtte poolt on meile suureks auks ja tagab ka eelise Läti tarbesõidukite turul.

Riga

2011-10-10