Pressiteade

Iveco osaleb näitusel Bauma 2013

Iveco demonstreerib teedeta maastiku transpordivahendite täielikku gammat 30-ndal rahvusvahelisel kaubandusnäitusel Bauma 2013. Bauma on üks suurimatest ülemaailmsetest ehitus- ja kaevandusmasinate, transpordivahendite, seadmete ja materjalide näitustest. Näitus toimub 15-21 aprillini Münchenis. Iveco stend paikneb 2500 ruutmeetrisel alal, kus külastajatel on võimalus näha täielikku Fiat Industrial pakutavat transpordivahendite gammat.

Iveco kõrval sisustatakse New Holland Construction ja FPT Industrial stendid, kus Fiat grupp demonstreerib ehitus- ja kaevandustööstuse professionaalidele suunatud kaasaegseid tehnoloogilise lahendusi.

Demonstreeritavad transpordivahendid

Demonstreeritakse täielikku, teedeta maastikul kasutamiseks ettenähtud, Iveco transpordivahendite gammat, alates väikestest kaubikutest kuni 18 rattaga veoautodeni, väikestest ekskavaatoritest kuni 60 tonniste ekskavaatoriteni. Iga masin omab töökohal oma eeliseid, alates kabiini mugavusest kuni painduvate lahendusteni ning masina võimest liikuda ebatasasel maastikul. Astra kasutatud lahendused vastavad kõige ekstremaalsematele teedel ja teedeta maastikul sõitmise nõuetele.

Bauma 2013 näitusel esindab Iveco raske ja keskmise kaaluga tehnikat: uus, täielikult uuendatud kabiiniga vedukauto Trakker AT400T45 WT/P. See transpordivahend sobib ideaalselt nii teedeta maastikule kui maanteele. Uus Stralis Hi-Way on tunnistatud 2013 Aasta veoautoks. Näitusel demonstreeritakse selle veoauto versiooni EuroVI AS440S50 T/P. Samuti võib näitusel näha Eurocargo veduki versiooni 75 E ja veoauto versiooni 80E uut Astra Dumper HHD9 8x6 ADT 30m ümberpööratava kabiiniga.

 Kergeveokite gammat esindab mitmekesise lisavarustusega universaalne Daily 55S17 DW-mootori ja "Sonntag" käigukastiga, erinevate transpordiülesannete lahendamiseks, näiteks eraldi konteinerid.

Kasutatavad tehnoloogiad

 Kõigile demonstreeritavatele sõidukitele on paigaldatud FTP Industrial loodud mootorid, mis paistavad silma madala kütusekulu ja heitgaaside emissiooniga.  Nii uus Trakker kui ka uus Stralis Hi-Way on varustatud Hi-eSCR tehnoloogiaga, mis toimib ilma heitgaaside retsirkulatsioonita (EGR) ja pakub mitmeid eeliseid töötamisel katteta teedega kaevandustes, kus mootoritele esitatakse kõrgendatud nõudmisi ja on vajalik mootori kõrge pöörete arv.osnes 14 etapist,  kogupikkusega 8000 kilomeetrit.