​USS DAILY
MUUDA OMA
ETTEVÕTTE VÄLJAVAATEID
Saadaval ka
DAILY RAAMAUTO

KAUBIK, MIS MUUDAB TEIE ETTEVÕTTE VÄLJAVAATEID

Palju rohkem kui lihtsalt tarbesõiduk. Uus Daily on disainitud, et aidata teil oma ettevõtet jätkusuutlikult ja kasumlikult juhtida.

Uue Daily kaubikuga on tehnoloogia juhi teenistuses: kui te veedate enamiku oma tööpäevast rooli taga, tahate, et teie pardapealsed elamistingimused ja sõidukogemus oleks klass omaette. Läbi oma 40-aastase ajaloo on Daily alati teinud uuendusi ja parandusi, et tõsta elamis- ja sõidukogemus tööstuse kõrgeimale tasemele.

New Daily 2019

Uus Daily kaubik omab erinevaid ühendusi, et avada täiesti uus maailm üleni personaliseeritud teenuseid kohandatud täpipealt sõiduki kasutuse järgi ja just teie vajadustele

See on päris teie täielik transpordilahendus, valmistatud justnimelt teie ettevõttele.

3 Fakti IVECO Daily kaubiku kohta

Kütuse tarbimine ja hoolduskulud
Kuni 10% väiksemad
+
KÜTUSE TARBIMINE JA HOOLDUSKULUD

SÄÄSTKE KUNI 10% ROHKEM KÜTUST TÄNU DAILY TÕHUSATELE OMADUSTELE
Daily mootorid paistavad silma oma kütusesäästlikuse poolest, mis on saavutatud tänu uutele lisaomadustele nagu Start & Stop süsteem, elektrooniline varieeruva geomeetriaga turbolaadur, ainulaadsed A-klassi Super Eco Low Rolling rehvid, mis on spetsiaalselt Daily jaoks disainitud.


KUNI 10% VÄIKSEMAD HOOLDUSKULUD
Pidevad uuendused ja rohkem aega õlivahetuste vahel vähendavad märgatavalt hoolduskulusid kuni 10% linnas sõites.


Sõiduki täismass
Alates 3.3 ja lõpetades 7.0 tonniga
+
SÕIDUKI TÄISMASS
LÕPUTUD VÕIMALUSED

Mis iganes teie ülesanne on, leiate te täpselt sobiva Daily oma ettevõtte jaoks tööstuse suurimast mudelivalikust. Muutke oma Dailyt just nii nagu tarvis, peaaegu lõputust keretööde valikust. Valige just selline versioon, mis vastab teie transpordi vajadustele: paneelkaubik, poolaknaga ja aknaga kaubik.

VANSEMI-WINDOWED VANWINDOWED VAN
IVECO Daily VanSemi-windowed VanWindowed Van
3.3 - 7 t3.3 - 5.2 t4.5 - 6.5 t

Kaubaruumi mahutavus
kuni
19.6 m3
+
KAUBARUUMI MAHUTAVUS

Lai valik teljevahesid, katuse kõrguseid ja tagaülendeid loovad palju erinevaid kaubaruumi võimalusi. Tegelikult on Daily ainuke kaubik, mis suudab pakkuda kaubaruumi alates 7.3 m3 kuni lausa unikaalse 19.6 kuupmeetrini.

daily-cargo-volumes
KÕRGE KATUS (H3)KESKMINE KATUS (H2)MADAL KATUS (HI)
13.4 - 19.6 m310.8 - 17.5 m37.3 - 9 m3

Koorma kandevõime ja mahutavused

Rohkelt ruumi teie ettevõtte jaoks
​​​​​​​​​​​​​

PERFEKTNE KAUBIK IGAKS ÜLESANDEKS

Daily on oma klassi kõige mitmekülgsem sõiduk. Selle laialdane mudelivalik ja erinevad keremuudatused avavad lõputul hulgal võimalusi: misiganes teie ülesanne on - mitmekordsed peatumised linnas nagu paki- või kulleriteenus või raskemate asjade, näiteks mööbli transport - saate te alati Dailyt isikupärastada, et ta vastaks perfektselt teie äri ja ülesannete vajadustele.

Vedage raskemaid koormaid tippklassi esivedrustusega, mis tõstab maksimaalset lubatud koormat. Te võite julgelt kindel olla esitelje peale, mis suudab kanda kuni 1900 kg 3.5-tonnistel mudelitel kasutades kerget ja tugevat QUAD-LEAF vedrustust, või isegi kuni 2700 kg topeltratastega mudelitel QUAD-TOR vedrustusega.

HEIGHT / LOAD VOLUME GROSS VEHICLE
WEIGHT (tons)
WHEELBASE
(mm)
VEHICLE
LENGTH (mm)
LOAD
COMPARTMENT
LENGTH (mm)
LOAD
COMPARTMENT
WIDTH (mm)
H1 (1545 mm)

Daily H1
H2 (1900 mm)

Daily H2
H3 (2100 mm)

Daily H3
MIN. MAX.
3000 5080 2610 1800 7.3 m3 3.3 3.5
3520 5600 3130 1800 9 m3 10.8 m3 3.3 5.2
3520 6000 3540 1800 12 m3 13.4 m3 3.3 5.2
4100 7170 4680 1800 16 m3 18 m3 3.5 7
4100 7540 5125 1800 17.5 m3 19.6 m3 3.5 7


​​​​​
UUS DAILY VAN
Daily External 360°

Parim mootorijõudlus

Jätkusuutlikkus ja kasumlikkus teie ettevõttele
​​​​

SÄÄSTKE KUNI 10% ROHKEM KÜTUST TÄNU DAILY TÕHUSATELE OMADUSTELE
Daily mootorid paistavad silma oma kütusesäästlikuse poolest, mis on saavutatud tänu uutele lisaomadustele nagu Start & Stop süsteem, elektrooniline varieeruva geomeetriaga turbolaadur, ainulaadsed A-klassi Super Eco Low Rolling rehvid, mis on spetsiaalselt Daily jaoks disainitud.

KUNI 10% VÄIKSEMAD HOOLDUSKULUD
Pidevad uuendused ja rohkem aega õlivahetuste vahel vähendavad märgatavalt hoolduskulusid kuni 10% linnas sõites.

TIPPKLASSI JÕUDLUS IGAL MISSIOONIL
Daily kaubik on hästi tuntud oma laialdase mootorivaliku poolest, ja on ainuke sõiduk turul, mis pakub kahte eri mootorit, kohandatud parimaks jõudluseks iga ülesandega.​

Valige mootor
2.3-liitrine F1A mootor Euro 6D Light Duty

KAUBANDUSLIK NIMI 120
140
160
VÕIMSUS (hj) 116
(86 kW)
136
(101 kW)
156
(116 kW)
PÖÖRDEMOMENT (Nm) 320
350
380*
TURBO
e-VGT
KÄIGUKAST
HI-MATIC / MANUAL
Saadaval nii kerge kui ka suure koormusega homoloogides nimivõimsusega vahemikus 116 kuni 156 hj .

* Nm manuaalkäigukastiga
e-VGT: elektrooniline Varieeruva Geomeetriaga Turbolaadur2.3-liitrine F1A mootor Euro 6D Heavy Duty

KAUBANDUSLIK NIMI 140
160
VÕIMSUS (hj) 136 (101 kW)
156
PÖÖRDEMOMENT (Nm) 350
380
TURBO e-VGT
KÄIGUKAST
HI-MATIC / MANUAL
e-VGT: elektrooniline Varieeruva Geomeetriaga Turbolaadur3.0-liitrine F1C mootor Euro 6D Heavy Duty

KAUBANDUSLIK NIMI
160
180
210
VÕIMSUS (hj)
160*
(119 kW)
180
(134 kW)
210
(156 kW)
PÖÖRDEMOMENT (Nm)
380
430
470
TURBO VGT
VGT
e-VGT
KÄIGUKAST
MANUAL
HI-MATIC /
MANUAL
HI-MATICPakutakse kolme erineva võimsusega, suurendades jõudlust 160* kuni 210 hj.

* Ainult šassii kabiiniversioonis
VGT: Varieeruva Geomeetriaga Turbolaadur
e-VGT: elektrooniline Varieeruva Geomeetriaga Turbolaadur3.0-liitrine F1C mootor Euro 6D Heavy Duty CNG*

KAUBANDUSLIK NIMI
NP
VÕIMSUS (hj)
136 NP
(101 kW)
PÖÖRDEMOMENT (Nm)
350
TURBO WG
KÄIGUKAST
HI-MATIC /
MANUAL* Compressed Natural Gas (looduslik surugaas); WG: WasteGate.TURVALISEM JA MUGAVAM KOOS HI-MATIC AUTOMAATKÄIGUKASTIGA

Keskenduge liiklusele ja sõidutingimustele, samal ajal kui HI-MATIC, esimene 8-käiguline automaatkäigukast, hoolitseb kõige muu eest. Naudi Daily HI-MATIC'u võimsust, säästlikkust ja mugavust koos IVECO Natural Power tehnoloogiaga, mis on vastupidav ja madalate hoolduskuludega.

TURVALISEM JA MUGAVAM KOOS 
 <span style="color: #3466cd;">HI-MATIC AUTOMAATKÄIGUKASTIGA
</span>

Sisustus ja sõiduelamus

Tulge peale, siin on väga mugav!
Tehnoloogia teie teenistuses
Sujuvalt ja lihtsasti manööverdatav
Uus elektriline roolivõimendi reageerib täpselt juhi tahtmisele, vähendades roolikeeramise vaeva ja pakkudes sujuvat sõidukogemust. Roolivõimendi summutab vibratsiooni ja aitab vältida külglibisemist ja rataste ebatasasusi, pakkudes suurepärase stabiilsuse ja kontrolli tunnet. Samuti on võimalik vaid nupuvajutusega aktiveerida ainulaadne City Mode režiim, mis vähendab roolikeeramise vaeva kuni 70%, et saaksite täielikult sõitmist nautida ka tiheda liiklusega kesklinnatänavatel.
Mugav juhtida, täpselt teie käe järgi
Tervele Daily roolimissüsteemile on antud täiesti uus disain, et pakkuda teile samasugust sõiduelamust nagu sõiduautoga. Te saate rooli reguleerida igas suunas ja iga nurga alla, et teil oleks perfektne ja mugav sõiduasend. Väiksema, nahast rooli küljes on erinevad juhtimislülitid, nii on teil rohkem jalaruumi, mis tagab ülima mugavuse. Tipptunni ummikutes saate Queue Assisti aktiveerida vaid nupuvajutusega. Tipptunnil närvitsemine kuulub nüüdsest minevikku!
Lihtne ja arusaadav suhtlemine
Uuel kõrge resolutsiooniga värvilisel ekraanipaneelil asub uus, kasutajasõbralik ja intuitiivne juhtimisliides, mis teeb Dailyga suhtlemine väga lihtsaks ja annab reaalajas ligipääsu kõigile vajalikele seadetele ja informatsioonile.Ohutus ja tõhusus reaalajas rehvirõhu jälgimisega
Rehvirõhu jälgimise süsteem kuvab iga rehvi siserõhu reaalajas teie ekraanipaneelile. Nii saate alati kindel olla, et sõidate alati sobiva rehvirõhuga. Mitte ainult ei ole tulemuseks ohutum sõitmine, vaid lisaks vähendab see ka teie kütusekulu. Daily on esimene kaubik, mis pakub sellist süsteemi nii tava- kui topeltratastega mudelitele.Hi-Connect: uus multimeedia süsteem
Daily varustuses on ülimalt kasutajasõbralik multimeedia süsteem 7-tollise ekraaniga, DAB raadioga, sõidustiili hindamise süsteemiga, häältuvastusega, TomTom® auto ja veoki navigatsioonisüsteemiga ja tahavaatekaameraga. Tooge oma digitaalne elu lihtsasti pardale Apple CarPlay ja Android Auto™ abiga, mis lasevad teil teie nutiseadme ekraani peegeldada ja sõidu ajal ohutult sinu lemmikäppe nautida.Suurepärase nähtavusega led-tuled
Uued LED täistuled parendavad märgatavalt nähtavust ja takistuste märkamist 15% võrra tänu palju teravamale kiirele, mis levib kaugemale. Nähes lihtsalt suurepärased välja, aitavad nad teil ka raha säästa, kuna LED-tuledel on väga pikk eluiga.Mugav ja lihtne parkimine
Uus elektriline seisupidur läheb automaatselt tööle, kui ära pargite, ja lülitab end välja, kui olete valmis minema sõitma. Linnas, kus peate palju lühipeatusi tegema (näiteks pakke kohale toimetades), ei pea te enam aega raiskama piduri pealepanekuks ja mahavõtmiseks. Nii ei väsi teie käed enam sellest tüütust tegevusest ära ja nii suureneb ka produktiivsus. Te saate säästa kuni 5 tundi kuus, mis aitab kindlasti teie kasumile kaasa. Eemaldades salongist käsipiduri kangi, on seal nüüd rohkem ruumi liikumiseks.​​​​​​​​​​​​

Nautige turvalist, stressivaba sõitu

Täiustatud juhiabisüsteemid
Daily ADAS
Täiustatud juhiabisüsteemid
Keskenduge turvaliselt oma tööle. Daily juhiabisüsteemid vähendavad õnnetuse tõenäosust nii maanteel kui tegusatel linnatänavatel, aitavad teid keerukates situatsioonides ja aitavad vabamalt võtta tihedas liikluses - et teie elukvaliteet pardal oleks parem.
City Brake PRO
Täiustatud Hädapidurdussüsteem (Advanced Emergency Braking System, AEBS) aitab kaasa teie turvalisusele, tuvastadades võimaliku eesoleva kokkupõrke ja pidurdades iseenesest. Tihedas liikluses aitab lisaks kokkupõrkeid vältida City Brake PRO süsteem isegi nii madalatel kiirustel nagu 5 km/h.
Queue assist
Tipptunni liiklusummikus saate aktiveerida Queue Assist süsteemi ja valida ohutu pikivahe, mida soovite hoida. Tipptunnil närvitsemine kuulub nüüdsest minevikku!
Adaptiivne püsikiirushoidik
Reguleerib automaatselt kiirust, et hoida eesoleva sõidukiga turvalist pikivahet
Proaktiivne reahoidmisabi
Püsige oma sõidureas Proaktiivse Reahoidmisabiga, mis suunab teid õrnalt oma sõidurea keskele tagasi, kui peaksite sealt välja libisema.
Crosswind assist
Sensorid aktiveerivad tuulepoolsed pidurid, tagades sõiduki stabiilsuse ja teie turvalisuse.
Mäest allatulekuabi & Traction Plus
Mäest allatulekuabi (Hill Descent Control,HDC) hoiab stabiilset kiirust pikkadest kallakutest alla sõites, ning Traction Plus süsteem aitab teid madala haarduvusega olukordades.

ÜHENDUVUS JA TEENUSED

Täiustatud ühenduvus ja teenused
​​​​​​​​​CONECTIVIDAD Y SERVICIOS MEJORADOS
Daily ühendused ei piirdu sugugi vaid telefoni pardal kasutamisega. Kaubik on ühendatud terve rea teenustega, mis aitavad meil teie ettevõttet toetada erinevaid vigu ennetades ja seisuaegu vähendades, maksimeerides sellega teie produktiivsuse.

Rohkem aega teel, viies sõiduki otsekontakti IVECO ekspertidega, kes saavad reaalajas infot, võivad teha diagnostikat ja ennetada võimalikke probleeme, et saaksite võimalikult palju teel olla.

Isikupärastatud teenused igapäevase kasutuse ja reaalajas andmete põhjal, mida teie Dailyst saame.
Reguleerige oma Daily efektiivsust reaalajas läbi
MYDAILY portaali, analüüsides selle jõudlust, kütusekulu ja isegi kasutust.

Sõidupargi juhtimise lahendused aitavad teil kulusid vähendada tänu täiustatud sõiduki jälgimisele, sõidupargi utiliseerimisele, juhi käitumise jälgimisele, täiustatud mootoridiagnostikale ja reaalajas asukoha aruandele.

Fotogalerii

Daily saab töö stiilselt tehtud