​Společnost IVECO působí na všech pěti kontinentech prostřednictvím výrobních závodů a výzkumných center

​Společnost IVECO působí na všech pěti kontinentech a má 28 000 zaměstnanců: 27 výrobních závodů v 16 zemích po celém světě vyrábí vozidla se špičkovou technologií vyvinutou v 6 výzkumných centrech.

Rozsáhlá síť poprodejních služeb zaručuje naši podporu ve všech geografických oblastech, kde vozidla IVECO pracují.


Výrobní závody
Využívají nemodernější technologie a výrobní metody pro výrobu produktů s vysokou úrovní kvality a zajišťují, aby výrobní závod byl pracovním prostředím na míru pro jeho zaměstnance. Výsledkem certifikace všech výrobních závodů podle ISO 9001.


Výzkumná a vývojová centra
Jsou umístěna po celém světě a představují kapitálovou investici společnosti IVECO do technologií a produktů. Cílem této kapitálové investice je nabídnout trhu vozidla se stále vyšší výkonností, nižšími provozními náklady a vysokou ekologickou úrovní – která v mnohých případech předbíhají novou mezinárodní ekologickou legislativu.


Obchodní a servisní síť
Společnost IVECO má globální distribuční a servisní strukturu, která se rozprostírá na pěti kontinentech prostřednictvím více než 2 000 prodejních míst a přibližně 5 000 servisních bodů. Základem jsou dobře zavedení a zkušení partneři, kteří své profesionální zkušenosti a znalosti dávají k službám zákazníkovi.