EXKLUZIVNÍ ALL-INCLUSIVE NABÍDKA,
KTEROU SE NEVYPLATÍ PROMARNIT!

EURO 6 STRALIS SCR ONLY

VOZY Z OPERATIVNÍHO LEASINGU​


Od 849​€ /měs.*

​EXKLUZIVNĚ NABÍZÍME:

  • až 3 roky záruka na hnací ústrojí a technologii SCR ONLY EURO 6 (krytí bez jakékoliv spoluúčasti)
  • Volitelně služba Mobility Care jen za 49 € měsíčně s krytím až do částky 5 000 € na každou poruchu vč. asistence na silnici a odtahové služby
  • Bezkonkurenční flexibilní leasingová nabídka na 12, 24 a 36 měsíců pro vozy s nájezdem do 450 000 km
 

Nabízíme Vám vozy, se kterými jezdíte bezstarostně:​​

TECHNOLOGIE SCR ONLY ZNAČKY IVECO

jedna z nejlepších a nejúčinnějších technologií následného zpracování spalin Euro 6 na trhu.
NEDOCHÁZÍ KE KRYSTALIZACI ADBLUE®

v potrubí díky funkci samočištění při vypnutí motoru jakož i prostřednictvím vysoké účinnosti míchání AdBlue® při průtoku výfukových plynů.
NENÍ TŘEBA ZASTAVIT VOZIDLO

ani žádný dodatečný zásah řidiče pro regeneraci filtru pevných částic (DPF), jelikož během jízdy dochází k automatické pasivní regeneraci.
NEJLEPŠÍ INTARDÉR VE TŘÍDĚ

Intardér (brzdná síla do 600 kW a brzdný moment přes 3.000 Nm) plně integrován do systémů asistence pro řidiče a vysoce výkonná motorová brzda (468 kW) určená i na delší vzdálenosti.

Všechny naše vozy jsou pečlivě kontrolovány a následně rozděleny do tří různých kategorií: BASIC, COMFORT a PREMIUM. Při samotném rozdělování se orientujeme na věk, kilometrový nájezd a opatření týkající se oprav a renovací. V souladu s požadavky našich zákazníků nabízíme financování na míru a různé možnosti leasingu. Pro více informací o naší nabídce, vozidlech a našich doplňkových službách kontaktujte nebo navštivte prosím naše střediska OK TRUCKS.​​*Nezávazná nabídka financování pro jetý tahač Iveco Stralis Hi-Way AS 440S48 T/P Euro 6, měsíční splátka je bez DPH, na dobu 36 měsíců, s 10 % akontací a pro roční nájezd 120 000 km. Cena neobsahuje pojištění a servisní kontrakt. Individuální nabídku dle ceny a technických údajů vozidla obdržíte od smluvních partnerů Iveco. Obrázek je pouze ilustrativní.​​

​​