JEZDĚTE BEZSTAROSTINĚ
S OK TRUCKS

EURO 6 STRALIS SCR ONLY

VOZY Z OPERATIVNÍHO LEASINGU​


Od 680€ /měs.*

VOLITELNĚ: ZÁRUČNÍ BALÍČEK SERVISNÍ SMLOUVA
Nabízíme Vám vozy, se kterými jezdíte bezstarostně:​​

EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE SCR ONLY

Značky IVECO: jedna z nejlepších a nejúčinnějších technologií následného zpracování spalin Euro 6 na trhu.
NEDOCHÁZÍ KE KRYSTALIZACI ADBLUE®

V potrubí díky funkci samočištění při vypnutí motoru jakož i prostřednictvím vysoké účinnosti míchání AdBlue® při průtoku výfukových plynů.
NENÍ TŘEBA ZASTAVIT VOZIDLO

Ani žádný dodatečný zásah řidiče pro regeneraci filtru pevných částic (DPF), jelikož během jízdy dochází k automatické pasivní regeneraci.
NEJLEPŠÍ INTARDÉR VE TŘÍDĚ

Intardér (brzdná síla do 600 kW a brzdný moment přes 3.000 Nm) plně integrován do systémů asistence pro řidiče a vysoce výkonná motorová brzda (468 kW) určená i na delší vzdálenosti.

Všechny naše vozy jsou pečlivě kontrolovány a následně rozděleny do tří různých kategorií: BASIC, COMFORT a PREMIUM. Při samotném rozdělování se orientujeme na věk, kilometrový nájezd a opatření týkající se oprav a renovací. V souladu s požadavky našich zákazníků nabízíme financování na míru a různé možnosti leasingu. Pro více informací o naší nabídce, vozidlech a našich doplňkových službách kontaktujte nebo navštivte prosím naše střediska OK TRUCKS.​​​*​Nezávazná nabídka financování pro jetý tahač Iveco Stralis Hi-Way AS 440S48 T/P Euro 6, měsíční splátka je bez DPH, na dobu 36 měsíců, s 10 % akontací a pro roční nájezd 120 000 km. Cena neobsahuje pojištění a servisní kontrakt. Individuální nabídku dle ceny a technických údajů vozidla obdržíte od smluvních partnerů Iveco. Obrázek je pouze ilustrativní​.​​

​​